Vložení prezentace na web

Všechny Vás zdravím a prosím o radu. Mám vytvořenou prezentaci v OpenOffice.org a chtěl bych ji vložit na mé stránky,ale v editoru stránek to nelze.Lze nějakým způsobem změnit příponu odp. za jpge ?
Děkuji za každou radu a přeji krásný,slunný den.
Doplňuji:
Děkuji za odpověď a jen dodávám,že editor mám z www.websnadno.cz

Nejlepší odpověď
anonym

Ano tohle OpenOfice umí, otevřte v něm odp prezentaci a pak už jen stačí

…otevřít MENU->Soubor->Export->(zvolit typ souboru jpeg nebo png z rolety „Formát souboru“)

Další odpovědi
blesk26

Příponu rozhodně změnit nestačí. Nevím, co máte za editor stránek, ale často bývá možnost nejen vložit obrázek, ale i vložit soubor – tam by to pak šlo.

Případně nahrát soubor někam na ftp a následně na něj ručně vytvořit odkaz, ale to už je komplikované a nepředpokládám, že někde máte vlastní úložný prostor.