danahol48

vložení HTML kodu

Jak mohu vložit HTML kód zkopírovaný na své webové stránky.Jde o vložení banerů,počíta­dla.Pro amatéra jednoduchý popis

Odpovědi
LuciJe

Kód zkopírujete a vložíte ho v html / css kódu Vaší stránky tam, kam ho chcete na stránce umístit. Pokud se v kódu své stránky vůbec nevyznáte, buďto si od někoho nechte pomoct, nebo se podívejte na web www.jakpsatweb.cz