Sarrow

Vliv počítače?

Může počítač zlikvidovat závislému mozek?
Omezit myšlení a představivost, vnímání a zhoršit komunikaci (vyjadřovací schopnosti)?

Pokud ano, jsou tyto změny nevratné?

Nejlepší odpověď
hanulka11

tak to nevím co by na pc musel dělat,aby ho takto poškodil -
jedině, že by ho s ním někdo praštil po hlavě

Další odpovědi
SonsyMite

Omezit muze, samozrejme zavisi na tom, co na tom PC dela. Napr. Nataceni komentovanych videi, jakje dnes velice v oblibe, jsou velmi prospesne pro zlepseni komunikativnich dovednosti.
Pro mladou osobu by nemelo byt problem znovu schoposti ziskat.