vliv grafické karty na hru ?

Dobrý den, hraju hru World of Tanks na nejnižší nároky, a mám procesor Intel i3 3,30GHz rozdělený na 4 jádra + Ram 4Gb, ale grafickou kartu mám pouze integrovanou v procesoru. FPS mám stabilně 50 ale ping je 130 může mi grafická karta snížit ping , nebo je to čím ?
Doplňuji:
Ano nemám čtyřjádro, zapoměl jsem dodat že je to je virtuálně rozdělené dvoujádro ;-) moc díky a myslíte že by mohl být problém v tom, že na jednom internetovém přijímači je připojena wifi + normální pc, může wifi snižovat rychlost internetu i když na ní nic nestahuji ?

Odpovědi:

Pokročilý

Ne! Ping je odezva. Čili to může dělat nestabilní připojení, wifi připojení (slabý signál, nekvalitní adaptér, Wifi AP).

Tim pingem se mysli 50 ci 130 ms? Pokud ano, tak to nehledat ve grafice ale v konektivite a pripojeni ...

Stříbrný

Chce to kvalitnější internet, mimochodem nemáš i3 čtyřjádro, i3 čtyřjádro neexistuje. Možná máš dvouvláknový procesor, ale furt jen dvojjádrový.
Doplňuji:
ad Doplněna: ping není o rychlosti samotného netu, ale o rychlosti odezvy netu. Tzn. můžeš mít docela pomalý internet a přesto ti půjde hrát dobře, máš-li nízký ping. Ze současných "domácích" internetových technologií má asi nejhorší ping wifina, pak je na řadě ADSL, dobrý ping má net přes kabelové rozvody (UPC apod.) a nejlepší v tomto ohledu jsou optické rozvody (např. FiberPower od UPC, i když tam není dáno, že musí být celá trasa na optice).

mrkni sem: http://www.worldof-tanks.cz/ najdeš tam člának o nastavení grafiky ve hře i jaké jsou inimální nároky na hru :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.