frank

Vliv alkoholu na užívání léku

Užívám lék Neotigason a rád bych si po dobrém obědě nebo večeři dal jedno pivo.V příbalovém letáku je napsáno že: současné užití acitretinu a alkoholu může vést ke vzniku etretinátu.Co to znamená? Můžu si dát jedno pivo nebo ne?

Odpovědi
zuzlena

Asi ti moc nepomůžu, hledala jsem a hledala a našla jsem jen to, že je hodně toxický a při užívání nemůžeš darovat krev, takže to asi moc příjemná látka nebude. Takže být tebou bych to pivko asi oželela. Co nealko? Ale je to na tobě…