Vlhké kamenné zdi, jak je odvlhčit?

Nejlepší odpověď
venkovan

Na dálku nelze pořádně poradit. Kdyby byly možnost dům podříznou, udělat izolace včetně podlah. Levnější je až k základům okopat vnějšku zdi, uložit drenáže a zasypat šterkem aby voda se odpařovala již u základů. le dům při výkopu může spadnou – sesunout do okopu. Existují i chemické přípavky které se vsunují nebo vlévají do vyvrtaných děr v základech. lepší je si najít odbornou firmu a nebo odborníka na takové akce.

Další odpovědi
Chytrolín

Zkuste do Googlu zadat slovo Elektroosmóza

koreg9

Vepište odpověď…Také jsme řešili problém s vlhkostí v domě. Zkoušeli jsme snad všechno, co šlo až nám jednoho dne došla trpělivost a obrátili jsme se na odborníci https://aquapol-referencie..... Nelitujeme. Dneska se nám krásně žije bez vlhkosti.