Avatar uživatele
anonym

Vlhká vagína pořád

Pořád ji mám mokrou až vlkkhkou je to nepřijemné jak sedím ve škole a uplně cítím ja to tam mám mokré prosím co stím??

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4440 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Že se guentosi nestydíte. Vždy se s velkou pravděpodobností jedná o zdravotní problém vyžadující návštěvu lékaře. Jak si Vás jinak docela vážím, tuto vaši odpověď mám velkou chuť smazat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Kromě návštěvy lékaře by možná nebylo marné zkusit nosit hygienické vložky,mám na mysli ty ultratenké slipové,Když už pro nic,tak alespoň pro pocit sucha.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michal Kole

Zkus použít tampón.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pomelo74

Nene,tampon nezkoušej.Mohla by ti úplně vyschnout nějaká sliznice a pak by jsi měla ještě větší problémy.Jak už tady někdo napsal,používej spíše vložky a kdyby se to ještě zhoršilo ,jdi k lékaři :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
trnková

Odpověď Quentose je nechutná!Občas si tu někdo stěžuje, že byl vymazán,tak toto je ten případ, kdy by se to mělo stát. Samozřejmě, že by to měl posoudit gynekolog. Ten problém nemusí vůbec nic znamenat,zvláště pokud jde o dívku, která je jak se říká nedotčená. Pokud tomu tak není, může jít i o nemoc.Kaž­dopádně doporučuji nebrat zdejší odpovědi vážně. Jediná správná odpoveď je – obrať se na lékaře.Divím se, že Quentos dostal tolik palců – Flodur,Michal Kole,Jikra,Michal N – nestydíte se? Nikdy vám nedám bod.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek