Vlezlí pojišťovací agenti a nejen oni!

Máte zkušenost s takovými lidmi,kteří nabízí produkty své firmy,a.s.,s.r.o. a jim podobné ? Zrovna jsem slušně vyprovodil jednoho z nich,který u mne samozřejmě nepochodil!

Nejlepší odpověď
gnosis

nemam s nimi zadny problem. chapu, ze se kazdy zivi jak umi. kdykoli je vidim, reknu, ze specham na vlak/bus/leta­dlo/ponorku, a je klid. ale nekteri me pobavi a kdyz mam cas a dotycny nepozna, ze si z nej delam „dobry den“ tak si i pokecam :) nejlepsi jsou lidi z New Colection – „francouzske parfemy“ z polska, jejichz vyrobni hodnota je asi 10Kc vcetne nadoby mi pani nejdriv strka pod nos asi za 400 za krabicku a vetsinou koncim s 5 krabickama za 200, „ze jsem to ja“ :) pobavene odchazim…

Další odpovědi
dědapetr

Vidíte a pošťačky to mají nařízeno od vedení pošty i když to nechtějí že tím otravují lidi.Já tento druh lidí slušně vypoklonkuji,ale chápu je nějak se musí každý živit.

led

Stará zásada: ak nemám o niečo záujem, nevidím nepočujem. Ak nebute nijako reagovať (tzv. meravá tvár), prestane ich to baviť. je pravda, že pri tom som si občas vypočula oslovenie „pohlavných orgánov a zvierat“, ale pri kamennej tvári nemajú šancu. Nemôžem predsa za to, že som hluchá a slepá…
Ak je dotyčný slušný, nie násilný, da sa porozprávať aj o iných veciach a nepustiť ho k jeho téme. 🙂

Elk

Samozřejmě, zkušenosti má skoro každý. Taky je vyprovodím se slovy : Děkuji, nemám zájem. Daleko horší je tzv. žebrota u nebo v nákupních centrech. U nás je v jednom hypermarketu jenom jeden východ a musíte kolem nich projít. Jakmile se ke mně bíží, zvedám rude s e slovy, díky, nechci nic a pod.
Jednou jsem se rozčílil auž předem jsem před nima docela nahlas rekl: No podívej se, zase je tady ta žebrota…! Slyšeli to a zaražene se ztáhli, jenomže to je pokaždé. Teď chodíme nakupovat večer kolem 2O. hodiny, to už tam nejsou.

roxy52

Pořád lepší,než když Vám lezli do bytu Svědci Jehovovi a přesvědčovali vás k jejich víře.Já jim tu víru neberu,ale atˇ to nikomu nevnucují.

Tata

Úžasní jsou také ti co vám po telefonu nabízejí věrnostní smlouvy na telefonické výhody. Předem vás upozorní na to že rozhovor je monitorován a potom vám nalžou tak úžasné věci, že potom když dostanete do rukou smlouvu k podpisu nestačíte se divit. Dvakrát jsem takto naletěl a vždy jsem si s chutí popovídal s někým kdo seděl na čísle které mi bylo ve smlouvě doporučeno. Od té doby na každou nabídku říkám ať si svoje výhody, které mají vytáhnout peníze z mé kapsy strčí za klobouk a nechají mě si provolat to co mám a bez vypečených výhod.