Ančikk

VLC x Divx

Pěkný večer. Mám nainstalované oba přehrávače a radši používám vlc, tak se chci zeptat, jestli když divx smažu, nebude mi nějak chybět, že bych nemohla přehrát nějaká videa např na internetu pod.
Předem děkuji za radu.

Odpovědi
Krakis

DivX je nejen přehrávač,ale i název kodeku na přehrávání videí.
A VLC tento kodek obsahuje,takže se nemusíš obávat,že ti DivX nepřehraje.
Akorát program (DivX) musíš odinstalovat,ne mazat.A ještě bych doporučoval aktualizovat VLC,ať máš jistotu.