Posspi

Vlasy..? Úprava ? Mytí..?!

Zdravím......­........Chci se vás zeptat (Kluci): ‚Jak si umýváte vlasy,a jakým šamponem..?‘ Já mám problém s tím,že v průběhu mytí mi ty vlasy začnou jakoby ‚vrzat‘,slepí se mi,vržou,a já si je nemůžu normálně prohrábnout,a když si je umyju,a prohrábnu rukou,tak mi spadnou,a vypadám jak houba,ještě k tomu když nejsem ostříhaný a vypadám jak debil,když nemám vlasy nahoře,ale na to už jsem se stejně vykašlal (si je upravovat),ale opět bych chtěl začít chodit nastylovaný..­....prostě abych ty vlasy měl ve škole každý den upravené,jako před asi rokem a půl,nevím sice co se stalo,ale od té doby už si je negeluju,navíc teďka jak je zima a já nosím čepku,tak se mi ji nechce vyhrnovat až do poloviny hlavy,aby mi to čouhalo jak debilovi,takže­.....a prostě abych ty vlasy měl jemné,nebo prostě příjemné na dotek,a jaký šampon je u vás osvědčený,a celkově i nejlepší,děkuji.

Nejlepší odpověď
gecco

Nejdůležitější je „úprava“ – zkus tenhle styl – http://img.aha­online.cz/img/18/fu­ll/1677634_.jpg …
😉

Další odpovědi
cochee

Odpověď na primární otázku:

Hm..? Hm ? Hm..?!