Avatar uživatele
PájaNaj

Vlasy se mi za pár umytí po nabarvení přestanou lesknout, čím to je?

Vyzkoušela jsem už více značek barev, ale možná je problém v péči nebo třeba i v typu vlasů (kudrnaté). Poradíte? Díky!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3943 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zjentek

nahřej si olivový olej. Vetři jej do vlasů a udělej zábal (igelit, ručník). Nech to pár hodin, třeba i přes noc. Pak vlasy důkladně umyj. Pokud jsi z těch, co nemají problém s penězi, použij kokosový. Ten je k těmto účelům svým složením nej. Na druhém místě je jojobový, což je chemicky vosk, ale píšou olej, tak budiž. Oba jsou mnohem dražší, než ta nejkvalitnější oliva, ta je číslo tři, tak si vyber. Záleží, jak často si to dopřeješ.
Dobrá rada k proclení: jestli si chceš zničit vlasy, kupuj dál, co prodávají v drogeriích na vlasy. Lidstvu potrvá leta, než konzum pochopí ,)

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Používat šampony a kondicionéry pro barvené vlasy-šampony i kondicionéry se dají koupit jak pro blond,tmavé i červené odstíny.Když sušit fénem,tak jen vlažným nebo studeným vzduchem.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dájaja

V prvé řadě je lepší dát přednost kvalitnějším a šetrnějším barvám na vlasy (hlavně bez čpavku), které vlasy tolik nezničí. Čerstvě nabarvené vlasy by se také neměly hned mýt. Pak je třeba dát pozor na správný šampon a kondicionér, ideálně používat šampon na barvené vlasy a kondicionér. Jednou za čas pak masku. Kudrnaté vlasy je třeba více hydratovat, než ty rovné. Já na mytí používám

Zdroj: http://www.ti­motei.cz/produk­t/08-jasne-barvy/

0 Nominace Nahlásit


Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl