Mortin

Vlasy na modro ?

Včera jsme s kámošem hráli sázky .. a on chtěl abych si nabarvil vlasy na modro, zeleno anebo červeno … co byste vybrali ? :D já asi modrou .. ale vlasy mám hnědé takže nevím jestli by mi to ty vlasy vzali .. funguje barva na hnědé vlasy ? díky

Nejlepší odpověď
anonym

Nejdříve si musíš vlasy nehat odbarvit, pak nabarvit – a po ´prohrané´ lhůtě prostě ostříhat…
😉
Poptej se v kadeřnictví.

Další odpovědi
Baromut

Na modrou musíš vlasy odbarvit úplně do bíla, jinak ti chytne zelená. Jinak pokud pak nechceš vlasy ostříhat, tak existujou buď barevný tužidla který vydržej tak 3 umytí, nebo gelové barvy, ty jsou tak na 15 umytí. Každopádně odbarvit to budeš muset tak jako tak.

Ivča369

musíš se zeptat v kadeřnictví ale já si myslím že modrá barva (záleží i na značce kterou si vybereš) na hnědé vlasy půjde ale pro jistotu běž ke kadeřnici a zeptej se . =)
Doplňuji:
jo hlavně nejdříve odbarvit ! =)