beruskaa

Vlasy jako znovu zrozené. Jak je to možné?

Nikdo mi nedokázal odpovědět jak na mé vlasy. Chodila jsem kolem začarovaného kruhu. Žehlila jsem fénovala jsem a kulmovala jsem si vlasy, konečky byli suché roztřepené a celkově se vlasy lámali.. Tak jsem si je zkrátila. Nebylo to moc vírazná změna, ale byli bezvadné dvou měsíčné prázdniny a na regeneraci jsem si udělala spousty času. Pravidelně jsem si je regenerovala. Koupila jsem si šampon a balzám syoss keratin (bezva voní i vypadá), capillan vlasoví aktivátor, tekutý keratin od avonu a od schwarckof gliss kur proti lámání vlasů. Změna?, velkáá. postup?, jednoduchý. cena?, nízká…
Mýt maximálně ob jeden den rozhodně ne každý den (šampon i balzám jsem psala jaký), po umytí co nejvíce ke kořínkům nastříkat aktivátor a po celé délce vlasů nastříkat sérum od avonu. Až uschnou nastříkat sérum od schwarckof..
Jak je možné že jsou lesklé, husté na pohled zdravé i regenerované.. Místo jemných, slabích a zničených… Chtěla bych vedět jestli se to neděje pubertou nebo se moje vlasy dovyvinuli? Nebo pomohla levná kosmetika?

Odpovědi
Nikyvds

nám všem, když jsme děti, se nám změnej vlasy, naposledy asi ve 3–4 letech.. když používáš ty přípravky, ty na tom maj velkej podíl, puberta za nic nemůže