mosoj

Vlastníte pozemek na Měsíci ?

Nejlepší odpověď
rynek878

Zatím ne,ale docela bych ho bral, tady dole je už pěkně dusno,chtělo by to svěží měsíční vánek.

Další odpovědi
ten který je

Můžete si dopřát i na Venuši,třeba jako dárek k Vánocům manželkám.:-)

http://www.ne­tradicni-darky.cz/pozemek-na-mesici/d-69353/?gclid=­COay_6zwr6UCFY­MI3wod4SU5Xg

Michal Kole

Ne a ani o tom neuvažuju

lakivrius

Ano! Mam az 10 akru na Mesici. Predpokladam ze moje vnucata budou radi 🙂. jinak, kazdy rok kupuju minimalne 20–30 pozemku na darky svim znamym. Pozemek na Mesici nebo Venusi a Marsu – jsou nejoriginalnejsi darky. S timto darkem vzdi mate uspech.
Takze – Pozemek na jine planete – bomba darek na Vanoce, narozky a t d ......
Kupujte a darujte Pozemky na Mesici!!!