scratcher92

Vlastníte nějakou střelnou zbraň?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Ano

Další odpovědi
zzzlatokopka

A dokonce z ní umím i střílet:-)

gecco

Ne, nepotřebuju…
A nechci…
😉

Putin

Ano, kategorie D :)

klumprt

Ne, ale o takové investici uvažuju. Zatím je na našich ulicích vcelku bezpečno a jako další koníček (chodit si zastřílet na střelnici a možná se účastnit nějakých soutěží) mě to neláká. Otázka je, jestli se bezpečnostní situace v budoucnu nebude zhoršovat. Je to docela možné a pro takový případ by bylo určitě dobré být připraven ochránit sebe a rodinu. Na druhé straně se jedná o investici, kterou odhaduju na minimálně 20000 Kč, tj. zbrojní pas + nějaké kloudné železo + munice. Další náklady nese cvičení na střelnici, které považuju za nutnost. Nejsem si jist, jestli je možné přesvědčit mou manželku, aby mi takovou investici schválila.

Lamalam

Ano. Chodím pravidelně střílet (zamlada jsem ve střelbě závodila, mám medaili z akademického mistrovství ČR ve sportovní střelbě).

Emefej

Ano.

honza19hk

jsem myslivec, takže ano. Brokovnici CZ581 a kulovnici CZ 550.po tom co mě napadla bachyně jsem si pořídíl ještě pistoli CZ75.protože když je prase od tebe půl metru s puškou toho moc nezmůžeš.

anonym

už jsem to tu psal,
mám dvě