Sarrow

Vlastníte kávovar na kapsle?

Ahoj, uvažuji o koupi takového stroje, a chtěl bych se zeptat, jestli jste s ním jako uživatelé spokojení co se týká poměru cena/kvalita, nikdy jsem si kafe z takového stroje nedělal, tak nevím…

Nejlepší odpověď
mosoj

Mých 5 – 6 káv by mně přivedlo na buben. A to nemluvím o ženě .

Další odpovědi
marci1

Nevlastním, ale pila jsem kávu z kapslí na návštěvě. Mě to tedy moc nechutnalo, ale tisíc lidí, tisíc chutí. Zkuste si takovou kávu nejdříve vypít a uvidíte, jestli splňuje Vaše požadavky na dobrou kávu a teprve potom uvažujte o koupi. Každý bude mít asi jiný názor.

Drap

Takovou kávu jsem měl asi třikrát a nikdy bych si nic takového určitě nepořídil.

elektrikář

V kapslích není velký výběr druhů kávy. Otázka je také jak jsou skladované. Podle mého kapsle zbytečně prodražují provoz.