ruz

Vlastníme s bratrem každý 1/2 nemovitosti.Na bratrovu část je exekuce.Já platím celou hypotéku a dluh ,protože neplatil.

V 3/2010 mi podepsal darovací smlouvu,ale nemohl jsem učinit převod pro dluh.Exekuce je od 4/2011.Nyní jsem dluh umořil a žádal o převod hypotéky,bohu­žel.Jak z tohoto kola ven?Je nějaké řešení?

Nejlepší odpověď
Hykam

Doporučuji obrátit se na advokáta nebo notáře.
Ten bude zcela jistě úspěšnější v jednání se všemi zúčastněnými a zcela jistě bude mít s uvedenou situací větší zkušenosti.
Myslím, že těch pár korun navíc se zcela jistě vyplatí.