honza51

Vlastním „Digitální diář Casio SF 4300R“ a potřeboval bych k němu návod v češtině. Nemůže mi ho někdo poslat? Moc děkuji

Odpovědi
anonym

přímo návod asi nenajdeš, jedině si ho najít v elektronický podobě a prohnat ho přes google překladač.. třeba..

takovej přehled co a jak tam je:
http://notebo­oky.idnes.cz/ca­sio-sf-4300r-neni-diar-jako-diar-dz7-/vyrobci.asp?c=A010312_­5159553_vyrob­ci

fortin

CASIO POČÍTAČE CO, LTD.
6–2, Han-strojní 1-chome
Shibuya-ku, Tokyo 151–8543, Japonsko
M00252C Vytištěno v Thailard
HDCOB20BEU3

  • Ft04 N00

CASIO.
<<PAGE-DIVIDER>>
Pokyny stanovenými FCC pravidel pro použití jednotky v
Spojené státy americké (nevztahuje se na jiné oblasti).
UPOZORNĚNÍ
Toto zařízení bylo testováno a shledáno v souladu s limity
pro digitální zařízení třídy B, podle části 15 pravidel komise FCC.
Tyto limity jsou navrženy tak, aby poskytovaly přiměřenou ochranu proti
škodlivé rušení ~ Na obytné zástavbě. Tento eq1jipment
generuje, používá a může vyzařovat vysokofrekvenční energii a není-li
instalováno a používáno v souladu s instruffons, může způsobit
nežádoucí rušení rádiového communicaions. Nicméně, neexistuje žádná
zaručit, že k rušení nedojde při konkrétní instalaci.
Pokud toto zařízení způsobuje harmiu I rušení rozhlasového nebo televizního
příjem, což lze zjistit, že přístroj vypnete
a na, je uživatel pokusit odstranit rušení jedním
nebo více z následujících opatření:
~ Přesměrovat nebo přemístit přijímací anténu.
~ Zvětšete vzdálenost mezi zařízením a přijímačem.
~ Connectthe vybavení do outleton obvodu, než
ke kterému je připojen přijímač.
~ Podívejte se na dealeroran zkušeného rádiového / televizního technika o pomoc,
FCC UPOZORNĚNÍ
Změny nebo modifikace, které nejsou výslovně schváleny party.responsi-
blejor shodu, hrozí uživateli oprávnění k zaří-
prostředí.
Prooer konektory musí být použity pro připojení k počítači ancyor
periferních zařízení za účelem splnění emisních limitů FCC.
Connector SS-62 SF jednotka na SF oddělení
Connector FA-120 SF jednotka k PC pro IBM stroj
(Verze 3.50d)
SF-430OR
Blahopřejeme vám k selocUon z CASIO nové SF-430OR (dále jen "SF
Jednotka v této příručce). Tento inovativní nové osobní data management se
rysy výběr výkonných funkcí, ~ ncludlng-
Telefonní seznam
Poznámka režim
Plán Keeper
Připomenutí režim:
Kalendář
0 Hodiny s vnitřní čas a světové časy, funkce
0 kalkulačka
. Tajné Funkce
4 Údaje komunikace
Functiom jsou speciálně navrženy tak, aby bylo možno snadno pochopit a používat, aby vaše
osoba. al. správu dat jednodušší než kdy předtím.
Všechna data uložená v paměti je vymazán v případě, že SF jednotka by měla poruchu, kdy
Máte ji opravoval, když baterie jdou mrtvý. a wheneveryou odstranit
baterie. Ujistěte se, aby se písemně zálohování kopií všechno důležité
data.
CASIO POČÍTAČE GO., LTD. předpokládat, žádná odpovědnost za případné
poškození nebo ztráty vyplývající z. Použití této příručky.
CASIO POČÍTAČE CO, ~ TD. assurhes žádnou odpovědnost za jakékoli ztráty
orclaims třetích stran, které mohou vzniknout pomocí SF jednotky,
CASIO POČÍTAČE CO, LTD. nenese žádnou odpovědnost za případné
škody nebo ztráty způsobené tím, výmazu údajů v důsledku poruchy,
L opravy, nebo výměny baterie. Ujistěte se, že zálohovat všechna důležitá data
jiná média na ochranu proti its.loss.
18MIsa registrovaná ochranná známka ofinternational Business Machines Corporation.
<<PAGE-DIVIDER>>
úvod SF-430OR
O tomto-manual..
Více jazykových schopností
Vaše SF jednotka je schopna produkovat zprávy v jednom ze sedmi různých
jazycích (angličtina, čeština, španělština, maďarština, polština ~ portugalštině, ruštině),
Použijte následující postup pro výběr jazyka, který chcete.
Chcete-výběr jazyka systému

  1. Stiskněte tlačítko ON pro přepnutí napájení.
  2. Zadejte telefonní Directory Mode-

Ty by mohly vstoupit Memo. Připomenutí Plán Keeper. Kalendář, vnitřní čas
nebo světového času.
3: Stiskněte tlačítko FUNC třikrát zobrazit třetí funkce menu.
V kalendáři, Hlavní Time, nebo Světový čas reľimu stiskněte FUNC dvakrát
zobrazení druhé funkce menu.
4. Stiskněte tlačítko 1 10 vyberte "LANGUAGF. Nthedisplay.
Výše uvedené činnosti, způsobí to seznam pěti jazycích se objevit o
Jazyk, který je aktuálně vybrán je zvýrazněna na displeji.
5. Vyberte jazyk, který chcete použít. ,
Můžete přímo zadat jazyk stisknutím tlačítka číslic, které
odpovídá jazyk, který chcete použít.

  • LANGUR8E <1–7) **

I 6ESKY
2 IM11MMINI
34, ESPMOL
na
*** NYELV (1–7) ***
4111 M-MM
5 POLSKI
& WORTILIGUItS
*** 93blK (I-7 >****
Můžete si také vybrat jazyk, pomocí o ~, nebo 17, přesunout zvýraznění
kolem menu, dokud jazyků této. GE, kterou chcete použít, je zvýrazněn. Každý
Čas, kdy si přesunout zvýraznění, název jazyk (1 –7) v horní části
obrazovce změny jazyka that.is aktuálně zvýrazněna.
6. Zatímco jazyk, který chcete použít, je vybrán (zvýrazněn), stiskněte SIET.
0 Chcete-li ukončit jazyka-výběr menu bez změny současného jazyka,
stiskněte klávesu ESC.
e jazyk systému se automaticky změní na angličtinu, kdykoli
provést RESET operace (str. 88).
O této příručce …
Tato příručka je rozdělena Into.7 částí.
ČÁST I Začínáme
Přečtěte si tuto část manuálu dělat něco jiného! Obsahuje
Důležité informace, které potřebujete vědět, abyste mohli používat SF jednotka
správně, ale také vám pomůže seznámit se s klávesami, funkce a
funkce SF jednotky. To vám řekne, Kde je všechno nachází, co
zobrazení ukazatele znamená, jak nastavit kontrast displeje, a jiné důležité
informace.
ČÁST 2 Provoz Reference
Tato část manuálu vám podrobnější informace o základních
provoz SF jednotky. Poskytuje všechny podrobnosti, které potřebujete, aby vám pomohou využít
SF jednotky, aby jeho plný potenciál.
ČÁST 3 Data Management Funkce
Tato část příručky podrobně popisuje univerzální funkce pro správu dat
SF jednotky. Popisuje postupy nezbytné pro ukládání dat, vyvolání a
editaci v telefonním seznamu, Poznámka Mode, a Plán Keeper
a připomenutí.
<<PAGE-DIVIDER>>
Úvod SF-430OR
ČÁST 4 časoměřič funkcí
Váš SF jednotka obsahuje výkonný limekeeping functiorls'that pomoci tomu, aby
vás na čas po celou dobu. Hlavní časové funkce umožňuje nastavit aktuální čas
pro váš domov, s uvedením 12-hodinovém nebo 24-hodinový formát, norma času nebo v létě
vápno, dokonce i vaše rodné město jméno. Světový čas funkce vám okamžitý
přístup k aktuální čas v jednom z 29 časových pásem ~ po celém světě.
ČÁST 5 kalkulačku
SF jednotka také vám dává možnost provést všechny matematické
operací k dispozici na dnešní kalkulačky. Kromě toho. Můžete také získat
inovativní datum výpočtu funkce, která umožňuje provést navíc
a odčítání operace, které zahrnují data.
ČÁST 6 Datová komunikace
Datové komunikace schopnosti hodně jednotka SF přenášíte data
mezi dvěma $ IF jednotkami nebo mezi SIF jednotky a osobní počítač.
ČÁST 7 Technická Reference
To oart z příručka obsahuje technické informace o řešení problémů,
Správa uživatelského účtu, specifikace, apod.
Obsah
Úvod – SF-430OR I
Více jazykových schopností .............­.............­....
.......... .............­.............­..... 2
O této příručce … .............­.............­.............­........... .............­.............­........... 3
Část 1 – Začínáme .............­.............­.............­...... .............. 10
Přečtěte si jako první! .............­.............­.............­........... .............­............. ................. 10
Make zálohovat COP ~ cs důležitých dat! .............­.............­.............­........... … 10
O data chyby ...... .............­.............­.............­........... ......... já … I – … ~ 10
O paměti přetečení zpráv … .............­.............­.. .............­.............. 11
Obecná opatření 11
O napájení .............­.............­.......... .............­.............­.............­.. 12
O životnost baterie .............­.............­......... ......... __ .............­.............­......... 12
Upozornění baterie .............­.............­.............­.......
Chcete-li nahradit baterie .............­.............­...... ..... ~ .11.111 .................. … 12
Všeobecné pokyny .............­.............­.. … – '- ................ ........... 14
.............­.............­.............­........... ................ 15
O kurzoru klíč … .............­.............­..... .............­.............­......... ....... 15
ČÁST 2 – Provoz Reference .............­.............­.............­.... ..... 16
Nastavení SIF jednotka .............­.............­.............­...... ........... 16
Chcete-li přepnout zapnutí a vypnutí .............­.............­.............­..... .............­.......... 16
O 1h.c.Aulo vypnutí funkce … ............... ~ '.. ................... … 16
Chcete-li nastavit kontrast displeje .............­.............­.... -, – ................ ---- 16
Chcete-li zkontrolovat stav paměti .............­.............­.............­...... .............­........ 17
O menu SOUND … .............­.............­.............­........... ................... 17
Chcete-li přepnout klíčové vstupní tón na suchých off .............­............ ............. . ......... 18
Pro zobrazení hlavního menu .............­.............­.............­..... … .. . ...... 18
Zadávání dopisy, čísla a symboly ............ I. .............­.............­... ..... 19
Chcete-li vstupní písmena a číslice …, … I. ................ ....... .............­.............­..... 19
Chcete-li vstupní horní-písmena .............­.............­.............­..... .............­............ 19
Chcete-li posun klávesnici .. .............­.............­.............­........... .............­............. 20
Chcete-li vstupní interpunkce .............­.............­.............­........ .............­.............­........ 20
Chcete-li vstupní znaků s diakritikou .............­.............­.............­....... ................... 20
4 5
<<PAGE-DIVIDER>>
Úvod SF-430OR
Část 4 – časoměřič funkce .............­.............­.............­..... 55
Použití Domů časové funkce .............­.............­.............­...... .............­....... 55
O dům zobrazení času … .............­.............­.............­........... ...... ........ 55
Chcete-li zobrazit Domů čas ................ .............­.............­.............. ........... 55
Chcete-li nastavit vnitřní Časové pásmo … ........... – .............­.............­.............­......... 56
Chcete-li nastavit čas Domů .............­.............­.............­...... ......... .............­........ 57
Chcete-li přepnout Domů čas mezi 12-hodin a 24-hodinový formát .. ......... 57
Chcete-li přepnout Hlavní Čas mezi standardní a
letního času .............­.............­.............­........ .............­....... ...... 58
Chcete-li nastavit denní alarm .............­.............­... .............­.............­.............­....... 58
Chcete-li přepnout denní alarm zapnutí a vypnutí – .............­.............­.......... – ..... SS
O denní alarm … .............­.............­.............­........... .............­............ 5E
Chcete-li zvolit formát data .............­............. .............­.......... .............­........ 5 ~
Použití Světový čas funkce .............­.............­.............­...... .............­....... 60
Chcete-li zobrazit Světový čas .............­.............­.............­...... . ................ ...... 60
Chcete-li nastavit světa Časové pásmo ........... .1, .............­.............­... ......... I. ............ 60
Chcete-li přepnout Svět Časové pásmo mezi standardní a
letní čas … .............­.............­.......... ............. ................... 61
Chcete-li upravit město krycí jméno .............­.............­.............­..... .............­.............­.. 61
Město Číselník .............­.............­.............­........ ......... .............­.............­...... 63
Část 5 – kalkulačku .............­.............­.............­...... … 64
Pomocí kalkulátoru .............­.............­.............­........ .............­.............­......... 64
Pro vstup do kalkulačky režimu .............­.............­.............­...... .............­....... 64
O calcul 'ator režimu klíče … .............­.............. ...... .............­......... 64
Chcete-li provést calc .............­.............­.............­........ ................... 66
ulations ........
Chcete-li provést výpočty konstantní .............­.............­.............­....... ............. 67
Chcete-li opravit chyby ve výpočtech .................. .............­.............­.............­... 67
O výpočet chyby … .............­.............­............. .............­.............­..... 67
Chcete-li zjevné chyby … .............­.............­.............­........... … .............­.............­...
Provedení datum výpočty .............­.............­.............­........ .............­........ 68
Pro výpočet počtu dní mezi dvěma daty .............­.......... ..... 68
Pro výpočet datum, které je určitý počet dní
po druhém dni .............­.......... .............­.............­.............­........... … 69
Obsah
Část 6 – Datová komunikace .............­.............­.............­...... .. 70
O data kompatibilitu .............­.............­.............­........ .............­........... -.. 70
Nastavení pro datovou komunikaci .............­.............­.............­...... ......... 70
Chcete-li připojit SF-430OR do jiného SF jednotky .............­.............­.............. 70
Provedení datové komunikace mezi SF jednotky a.
osobní počítač .............­............ ......... .............­.............­.. 71
Chcete-li připojit SIF jednotka s osobním počítačem ...... .............­............. 71
Chcete-li nastavit SF jednotka hardware parametry .............­.......... .............­.......... 72
O komunikaci parametry … .............­.............­.............­......... … 72
Chcete-li nastavit SF jednotka pro příjem dat .............­.............­.............­.. ............ 73
Odesílání dat .............­.............­.............­......... .............­.............­.............­....... 75
O typy přenosu dat .................. .............­.............­.............­... ......... 75
Chcete-li odeslat všechny datové položky .............­.............­.............­...... . . .............­.............­.. 7 (3
Chcete-li poslat jednu telefonní adresář, Poznámka Mode, nebo
Připomenutí Režim bod .............­.............­.............­........ ..... ................. – 77
Chcete-li poslat jeden Plán Keeper vstupu.; .............­.............­............ ____ 77
Chcete-li poslat jednoho měsíce od data Kalendář (zdůrazňuje) .............­.............­........ 78
Chcete-li odeslat všechny Telefonní seznam, Poznámka Mode, nebo
Připomenutí Režim data .............­.............­.............­........ .............­............ 79
Chcete-li odeslat všechny Schedu ~ e Keeper data v určitém časovém období ............ __ ......... 80
Chcete-li odeslat všechny kalendářní data v určitém časovém období .............­.............­.............. 81
ČÁST 7 – Technické reference .............­.............­.............­...... ..... 82
Klíče .............­.............­... __ .............­.............­.............­...... .............­....... 82
Symbol Nabídky .............­.......... .............­.............­.............­...... .............­.......... 85
Znaků s diakritikou .....

  • 1–1–1.111 ................ .............­.......... 85

Skladovací kapacity .............­.............­.............­......... . .......... .............­.............­.. 86
Auto Třídit Sequence .............­......... .............­.............­.......... .............­............ 87
Resetování SIF Unit paměti .............­....... .............­.......... . .............­....... 88
. Chcete-li obnovit SF jednotka paměti .............­....... ...... .............­.......... ...... -. ~, 88
Zpráva Tabulka .............­.............­.............­......... .............. … __ .............­......... 90
Specifikace .............­.............­.............­.......... .............­.......... __ ...... ...... __ 91
<<PAGE-DIVIDER>>
Obecná opatření
Začínáme
Přečtěte si jako první!
Ty musí být obeznámeni s následující informace za účelem využití $ F oddělení
správně. To říká you.what udělat, aby nedošlo ke ztrátě důležitých dat uložených
v paměti. Prosím přečtěte si následující Před použitím jednotky SF!
Make zálohování kopie důležitých dat!
Vaše SF Jednotka využívá elektronické paměti, což umožňuje slore
velké objemy dat a připomenout uložených dat snadno a rychle. Data jsou
relained tak dlouho, jak moc je dodávána battedes. To znamená, že by
baterie Jdi mrtvé, nebo když uděláte chybu při výměně baterií, data
uložené v paměti mohou být poškozeny nebo ztraceny úplně. Data obsah může být také
zničené nebo ztracené v důsledku silného elektrostatického náboje, silný dopad, nebo extrémů
teploty a vlhkosti.
To vše znamená, že byste měli zálohovat kopie důležitých dat v
notebook v případě, že některé z výše uvedených podmínek nastat.
O data chyby …
Wheneveryou zapnutí powerof SIF oddělení, vykonává self-check před
začátku provozu. Pokud SIF jednotka zjistí problém s daty uloženými v
paměti, zobrazí se následující zpráva.
14; DATA ERROR!
ONSULT
Vlastníka
MFF MANUAL
Všimněte si, že jakmile data ztracena, nemůže být vrácena. Tyto údaje chyby jsou obvykle
způsobeno jedním z těchto problémů.
Přerušení baterie.
Těžká elektrostatického náboje, dopad, změnám teploty, nebo změna
vlhkost.
Hardwarový problém.
Jakmile Data Error displeji se objeví, nebudete moci zadávat nebo upravovat data,
když si budete moci připomenout data po stisku Vymazat chybu
zprávy. Ve snaze vrátit se do normálního paměti (umožňující další vstupní a
editace dat), je nutné provést RESET operace na vymazání paměti
všech dat. Než tak. Možná budete chtít připomenout důležitá data a zapsat jej
dolů (pokud nemáte již COPY). Můžete pak re-vstupní data po
Vymazání paměti.
Pokud máte stále potíže po vyzkoušení RESET operaci, může se jednat o
hardwarový problém. Pokud ano, poraďte se se svým nejbližším CASIO prodejce.
O paměti přetečení zprávy …
Paměť přetečení zobrazí se na displeji, když data jste
snaží se uchovávat déle než kapacitou paměti.
Když se to stane, proveďte Iwo následující operace,
Stiskněte tlačítko I nebo> pro zobrazení data se snažíte vstup, vyprahlý snížit
počet znaků. [I paměť přetečení zpráva objeví znovu
Při pokusu o uložení dat, zkuste další operace níže.
Stisknutím tlačítka CLEAR pro zobrazení vstupní výzva pro režim jste ("NAMET '
"MEMOT '), Next. Smazat data položek, které již nepotřebujete, aby se vytvořil prostor pro
nová data.
Obecná opatření
Nikdy se nepokoušejte jezera SF jednotky od sebe.
Vyhněte se silný vliv a náhlým změnám teploty '
Na jsem, y nízkých teplotách, mohou na displeji doba odezvy zpomalit nebo
displeji se mohou spadat úplně. Toto je dočasné a správnou funkci by měl
návratu při normální teplotě.
Aby nedošlo k vážným škodám na $ F jednotky způsobené Vytékající baterie, vyměňte
baterie jednou za rok, bez ohledu na to, jak moc používáte SF jednotka
duhng té doby.
Nikdy nepoužívejte ředidlo, benzín nebo olhervolatile agenty čisté vnější
SIF Unit. Místo toho jej setřete měkkým hadříkem namočeným v roztoku vody
a mírné, neutrální čisticí prostředek. Zakroutí hadříkem, dokud nejsou skoro suché.
<<PAGE-DIVIDER>>
ČÁST 1 Začínáme O napájení
Nikdy nemíchejte baterie různých typů.
Pokud SF jednotka je vystavena silné statické elektrické náboje, může na displeji
dim orthe SF jednotka může zamknout. K nápravě této situace, přepínač poweroff ~ a
pak odstranit a nahradit baterie.
Nepoužívejte stiskněte klávesy s pánev, tužku nebo jiný ostrý předmět.
SF přístroj může způsobovat rušení příjmu rozhlasu nebo televize. Udržovat
je od tohoto zařízení, pokud je používáte.
Nikdy nemíchejte staré baterie a nové.
O napájení
SF Přístroj je napájen bateriemi Iwo lithium CR2032.
O životnost baterie nikdy nenechávejte vybité baterie v prostoru pro baterie.
Vyměňte baterie co nejdříve, pokud si všimnete buď
následující: Vyjměte baterie, pokud nemáte v plánu používat SF jednotka na dlouhou dobu.
~ Ne displeje při zapnutí napájení .*
~ Stmívání nebo porucha displeje při provozu. Vyměňte baterie alespoň jednou za rok, bez ohledu na to, jak moc používáte
Velmi studený temperalu res (níže YC), může mít vliv na baterie I ithium a SF oddělení v tomto období.
způsobí, že jednotka k pádu zapnout. V tomto případě správný chod by měla
Nikdy se nepokoušejte dobíjet baterie dodané
obnoví, jakmile jednotka rerums na normální teplotu. 9 0
s SIF oddělení.
Upozornění
~ Všechna data uložená v paměti, je ztracena, pokud-si odstranit obě baterie
stejný čas.
~ Ujistěte se, že budete mít samostatnou kopii všech důležitých dat, které jste
Uchovávejte v SIF Unit. Donotexpose baterie do přímého ohně, letthem stal zkrat, ortrytotake
je od sebe.
Baterie Upozornění
lncorrect ~ y používání baterií může způsobit jejich roztržení nebo úniku, případně poškození
Interiér SF jednotky. Poznámka: následující opatření.
Ujistěte se, že pozitivní (+) straně každého
baterie musí směřovat nahoru (takže můžete vidět).
Uchovávejte baterie outofthe dosah ofsmall dětí. Ifswallowed, consultwith
ihned lékaře.
12 13
<<PAGE-DIVIDER>>
ČÁST 1 Gettino začít
Chcete-li vyměnit baterie

1. Uvolněte šroub na zadní straně
SF jednotka, která "drží baterie
kryt na svém místě, a
odstraňte kryt.
2. Uvolněte šroub, který zajišťuje jeden
ze dvou baterií držáky na místě a
vyjměte baterii držák.
Pozor
Ujistěte se, že odstranit pouze jednu baterii v čase.
Jinak ztratíte všechna data jsou uložena v paměti.
3. Vyměňte starou baterii za novou? D ')
jeden, ujistěte se, že pozitivní ~ +)
straně nové baterie je směrem nahoru
(Takže můžete vidět). Ou
+
4. Vyměňte baterii držák a zajistěte jej dotažením jeho šroub.
. Buďte opatrní, že nemáte nad utáhněte šroub.
5. Opakujte kroky 2 Ih hrubý 4 pro další baterii.
Be-Ujistěte se, že vyměnit obě baterie. Nikdy nemíchejte staré baterie s novými
ty, a ujistěte se, že použití CR20 2 dolary lithiových baterií pouze.
6. Po výměně všech dvě baterie, vyměňte kryt baterie
a zajistěte ji utahují šrouby,
Buďte opatrní, že nemáte nad utáhněte šroub.
Obecné Guide
Home / Světový čas
klíč
Menu klíč
Kurzorové klávesy
Zobrazení
Connector terminálu
Klávesnice
Zámek
O kurzoru klíč …
Kurzor klíč sám o sobě není právě označeny šipkami. Chcete-li, aby
vysvětlení v tomto návodu, jak snadno pochopit, jak je to možné, nicméně,
budeme odkazovat na konkrétní kurzorové klávesy, jak je uvedeno na obrázku níže.
14 15
<<PAGE-DIVIDER>>
Provoz Reference
Nastavení SF jednotka
Poté, co baterie jsou načteny, použijte thefollowing proceduresloset upthe SF Unitfor
provozu.
0 Chcete-li přepnout zapnutí a vypnutí
1, stiskněte ON pro přepnutí napájení.
~ Úvodní obrazovka pro režim, který byl vybrán, kdy jste naposledy zapnutí
vypnutí se objeví na displeji.
~ Pokud se data zobrazí chybová zpráva na displeji, postupujte
popsáno na straně 10.
~ Pokud se nic nezobrazí na displeji, když switchpoweron, vyměnit baterie
co nejdříve.
2, stiskněte OFF pro přepnutí vypnutí.

  • O Automatické vypínání funkce …

SF jednotka je vybavena funkcí Auto Power z toho přepínače
poweroff automaticky, kdykoli budete dělat notperform libovolného tlačítka operaci
asi šest minut. Chcete-li obnovit napájení, stiskněte 014.
N Chcete-li nastavit kontrast displeje

1. Zadejte telefonní adresář Mode.
Ty by mohly vstoupit žádný režim, kromě režimu kalkulačka zde.
Stiskněte klávesu SHIFT a potvrdil, že „S“ indikátor na displeji
3. Stiskněte tlačítko CONT.
4. Použijte <1 a> pro nastavení kontrastu.
**** CONTRAST ****

  • 4 (Zapalovač) I

(DRRKER) P ~
z
5. Až budete hotovi, stiskněte klávesu ESC zrušte nastavení kontrastu displeje.
0 Chcete-li zkontrolovat stav paměti
Nastavení SF jednotka
Podržte klávesu SHIFT CAPA se zobrazí obrazovka, která ukazuje aktuální paměti
status. Chcete-li vymazat paměť zobrazení stavu. uvolnění CAPA.
Můžete zadat jakékoli režimu s výjimkou režimu Kalkulačka a Home / Světový čas
Režim zde.
**** KAPACITY ****
R. Emaining paměti – ZDARMA 27678
Kapacita indická 3 X
USED
[T'otal počet znaků uložených v MEMOR y.
Zvuk menu umožňuje přepínat klíčové vstupní tón a různé alarmy
ze SF jednotky zapnutí a vypnutí.
Blikající tečka označuje aktuálně vybranou položku
SCHED AL * ON OFF
UPOZORNĚNÍ GON08FF
Suše AL ON FF
KEY * ON OFF
M – 12 1 -
Dot označuje on / off status
On / off status každé položky menu SOUND je označen tečkou. a
dot, která bliká v nabídce, je ten, který je aktuálně vybrán.
Uset ^ a V změnit aktuálně vybrané (bliká) položku. Použít <a

Přejít aktuálně vybrané položky a pryč,

<<PAGE-DIVIDER>>
ČÁST 2 Provoz Reference Zadávání dopisů, čísla a symboly
0 Chcete-li přepnout klíčové vstupní tón a off

I. Stisknutím tlačítka FUNC dojde k zobrazení první funkce menu.
2. Stiskněte 4 pro výběr menu SOUND položky.
3. Použijte L a 17 tlačítek přesuňte dot 10 položku, kterou chcete změnit.
4 použijte <a> přejít klíčové vstupní tón zapnutí a vypnutí.
5. Opakujte kroky 3 a 4 pro změnu další položky, pokud chcete.
B. Stiskněte tlačítko SET pro uložení vašich nastavení a jasné menu SOUND.
m Pro zobrazení hlavního menu
Stiskněte tlačítko MENU pro zobrazení hlavního menu.
Hlavního menu
! 5
Menulcons
(D Telefonní seznam Režim Plán Keeper režim
(2) Poznámka režim (5) Kalendář Mód
~ Připomenutí Režim Kalkulačka Režim
Chcete-li změnit režimy
Můžete změnit způsoby a to buď výběrem ikony nebo zadáním čísla.
4D phange režimy výběrem ikony
1, zobrazení hlavního menu -
2. Ikona aktuálně zvolený režim je zvýrazněna na displeji. Použití
A. V, 1, a> pro změnu zvoleného menu ikonu.
3. Když ikona pro režim, který chcete je vybrán (zvýrazněn), stiskněte tlačítko SET.
0 Chcete-li změnit režimy zadáním čísla

I. Zobrazí hlavní menu obrazovky.
2. Vstup číslo I až 6 určit režim, který chcete zadat.
Chcete-li zadat e časoměřič režimu, stiskněte HOMEfWORLD. Nemůžete
Tento režim vyberte z hlavního menu.
. Všimněte si, že whena ~ er zapnete napájení, úvodní obrazovka, která se zobrazí
není hlavním menu obrazovky, ale režim, který jste byli, když
jste naposledy zapnutí vypnutí.
Zadávání dopisy, čísla a symboly
Následující text popisuje základní vstupní operace pro SF jednotky. Všimněte si, že
Můžete použít následující operace na vstupní data pouze v telefonu
Directory, Poznámka Mode, Plán Keeper a připomenutí.
Ve všech ofthe následující operace, vstup nebo opravy isperformed atthe proud
pozici kurzoru. Pro pohyb kurzoru po displeji pomocí ~, 17, <, a

Kurzorové klávesy. Stiskněte klávesu SHIFT a potom <1, aby se kurzor skok na první

charakteru vstupu, nebo SHIFT> přejdete na konec vstupu.
Poznámka
Maximální počet znaků můžete zadat pro každý datový bod je 384.
Když se počet znaků, které jsou v zadání thecurrentdala bodu vyšší než
374, tvar kurzoru změní z „-“ na „I“. To znamená, že můžete
vstup dalších 10 znaků v aktuální údaje bodu.
0 Pro vstup písmen a číslic
Stiskněte tlačítko, které je označeno písmeno nebo číslo, které chcete vstupu.
0 Pro vstup horní-písmena
Stiskněte tlačítko CAPS přepnout klávesnici mezi horní-případ a nižší-písmen,
Ukazatel „čepice“ na displeji ukazuje, že je klávesnice Shift-vypadal
pro horní-písmena.

  • Horní-casellower-case, kterým uděláte s CAPS zůstává v platnosti

dokud jej nezměníte, i když přepnete SIF jednotka off.
posun-look operace pomocí CAPS ovlivňuje dopis klávesy. To není
posun číselná tlačítka pro vstup interpunkční symbol.
18 1 19
<<PAGE-DIVIDER>>
ČÁST 2
Odkaz
Písmena, číslice a
0 Pro posun klávesnice
Stiskněte klávesu SHIFT, aby dočasně přesunout na klávesnici mezi uppbr-case a
W on klávesnice je
nižší-písmena. Ukazatel „S“ na DisP $ ay.sho je to t
posunul.
~ V případě, že klávesnice je shlit-uzamčen pro horní-případ vstup, stisknete klávesu SHIFT posuny
na nižší-case. že klávesnice je nastavena na nižší-písmena (podle CAPS
key), stisknete klávesu SHIFT Změny v horní-případ.
~ S SHIFT, klávesnice zůstane přesunula na vstup jednoho znaku pouze.
Jakmile zadáte jeden znak, klávesnice přepne do
Stav stanovené stropy.
0 Pro vstup interpunkce
Stiskněte SHIFT na lemporarfli y posun klávesnici pro vkládání interpunkce
symboly označené nad číselných tlačítek. Ukazatel „S“ na displeji se zobrazí
, že klávesnice je posunut.
Klávesnice zůstává posunula na vstup jednoho interpunkce symbolem.
E Chcete-li vstupní znaky s diakritikou
Stiskněte tlačítko ACC a potvrdit, že „A.“ Indikátor je na displeji, Next, inpul
charakter. Následující znak akcenty jsou k dispozici.
Přehlasované (E) .............. ACC Z
Akutní přízvuk (E) .......... ACC X
Grave Accent (E) .......... ACC C
Háček (t) ..... ACC V
Vlnovka (6) .............­........... ACC B
E Chcete-li vložit znaky

1. Přesuňte kurzor na místo vkládání.
2, Stiskněte tlačítko INS.
Každé stisknutí INS otevírá prostor na pozici kurzoru, posuvné na pravé
všechny znaky napravo od kurzoru. Otevřete tolik prostoru jako vy
potřebují.
3. Vstupní znaky, které chcete v prostoru,
0 Pro vstup další symboly

1. Stisknutím tlačítka SIVIBI-k zobrazení menu číslovaných symbolů.
Existuje celkem 7 symbol menu obrazovky.
Chcete-li vymazat symbol menu na displeji bez vkládání symboli stiskněte
ESC.
2. Použijte! ~ I a 7 procházejte obrazovky symbol menu do jedné
, který obsahuje symbol, který chcete na displeji nezobrazí,
3. Stiskněte tlačítko (I až 8), který odpovídá počtu vlevo
symbol.you chcete vstupu. Symbol je vstup na aktuální pozici kurzoru posiVon
a symbol menu je vylučován z displeje,
0 Chcete-li změnit jednoho znaku na jiný

  1. Přesuňte kurzor na místo znak, který chcete změnit.
  2. Vstupní znak, který chcete změnit na.

. :
0 Pro vymazání znaku

  1. Přesuňte kurzor na místo znak, který chcete smazat.
  2. Stiskněte tlačítko DEL.

Znak na pozici kurzoru se zrušuje, a prostor je vyplněn
posuvné na Doleva jakékoli znaky vpravo od kurzoru.
20 21
<<PAGE-DIVIDER>>
Data Management Funkce
Tato část manuálu popisuje, jak zadávat a ukládat data v telefonu
Directory, Poznámka, ReminclerModes Plán Keeperand. Italsodescribes jak
Kalendář režim může být použit v kombinaci s harmonogramem Keeper Mode.
Chcete-li zadat způsob

I. Stiskněte tlačítko MENU pro zobrazení hlavního menu.
2 ~ pomocí kurzorových kláves označte ikonu pro režim, který chcete zadat.
Místo toho můžete také zadat číslo, které odpovídá režimu vás
chtějí vstoupit.
3, Stiskněte tlačítko SET pro vstup do zvoleného režimu.
Po zadání telefonního seznamu, Poznámka Mode, nebo připomínky Mode,
úvodní obrazovka se objeví na displeji.
XW / 0 T Elef ON E ~ 7 / / / /
DATA POLOŽKY
NAME? Já
0 –6
<Iniflal Displej pro telefon Directory>
v případě Plán Keeper, index displeje (viz „O zobrazení
formáty "pro další informace o index zobrazuje) pro aktuální den se objeví
lirst ~
O formáty zobrazení
Existují dva displeje formals používá v telefonním seznamu, Poznámka Mode,
Plán Keeper a Připomenutí režim: zobrazení dat formátu a index
formát zobrazení. Údaje displeji se zobrazí ail údajů záznamů obsažených v datové
bod, zatímco index zobrazení zkracuje každá položka údajů do jedné nebo dvou řad.
index displej umožňuje possibleto rychle procházet data položky k nalezení na jedné
, které chcete.
O formáty zobrazení
Můžete přepínat mezi zobrazení dat a formátů index zobrazení kdykoliv
stiskem DISP CHNG.
Datum Display
ANDERSON JACK
234–228–8333
1710 T.D Street
V Los Angeles CA
Můžete procházet data displej line-by-line "~, a 7 kurzor
klíče. Pokud stisknete SHIFT před L ~, a 17, na displeji se svitky data ltem-by ~ dala
bod.
Index Display
ANDERSON JACK
234–228–8333
CASIO 666–6666
k -
Můžete procházet data index zobrazení položek-by-data položku pomocí Z ~ a
7 kurzorové klávesy. Pokud stisknete klávesu SHIFT před a V, na displeji se svitky dvou datových
položek najednou.
22 23
<<PAGE-DIVIDER>>
ČÁST 3 Data Management Funkce
Použití telefonního seznamu
Inovativní Telefonní seznam režim SF jednotky vám umožní vstup jména,
telefonní čísla a adresy pro okamžité vypadat, když je potřebujete. To
dokonce vám celkem šest user-definovatelné položky, které můžete použít pro záznam
narozeniny, záliby, nebo jakékoli jiné informace, které chcete. EachTelephone Directory
data itemcancontain až to384characters (včetně další a nový řádek symboly).
O Telefonní seznam datových položek a
zápisy údajů …
Telefonní seznam informace jsou uloženy v jednotkách tzv. datové položky. Každý
datová položka se skládá z několika údajů enWes. Telefonní seznam
datové položky se skládají z následujících devíti položek:
NAME DRZÝ 1 zdarma 4
ČÍSLO zdarma 2 Drzý 5
ADRESA FREE3 FREE6
"FREE“ vstupy mohou být použity pro skladování všech typů dat
chcete. Můžete dokonce měnit ZDARMA ehtry popisky k výrobě
zprávu, kterou chcete v průběhu zadávání dat.
Vkládání Telefonní seznam data
Použijte následující postup na vstupní Telefonní seznam dat.
Poznámky
~ Před snaží provést následující postup, podívejte se na první čtení část 2
of1his manuál, nazvané „Zadávání dopisy, čísla a symboly.“ Zajistit
jste obeznámeni se základy charakteru vstupních a úpravy před
řízení.

1.

obrazovce.

2.

3.
číslo.

<<PAGE-DIVIDER>>

5.

6.

8.
9.

1.
2. . Stisknutím tlačítka FUNC dvakrát k zobrazení druhé funkce menu.

3.

4.

chci.

6.

<<PAGE-DIVIDER>>

1.

2.

3.

4.

2.

3.
4.

<<PAGE-DIVIDER>>

obrazovce.

.

Pro příklad.

se zobrazí.

1.
2.
3.
4.

1.
2.

<<PAGE-DIVIDER>>

2.

3. Stisknutím tlačítka FUNC dvakrát k zobrazení druhé funkce menu.
4.

7.

2.

3.

5.

2. Stisknutím tlačítka FUNC dvakrát k zobrazení druhé funkce menu.
3.

4.

5.

6.

<<PAGE-DIVIDER>>

.

cokoli.
.

1.
2.

3.

4.

2.

4.

<<PAGE-DIVIDER>>

Plán Keeper

1.
data.
2.

3.

4.

? 12-hodinový formát

6.

7.

8.

<<PAGE-DIVIDER>>

2.

.

displeji.

2.
3.
4.
5.

2.
3.

4.

3.
4.

<<PAGE-DIVIDER>>

1.

2.
3.
4.

.

<<PAGE-DIVIDER>>

cokoli.

2.

3.
4.

5.

6.

7.

<<PAGE-DIVIDER>>

1.
2.

4.
5.

1.

3.
4.

.

datové položky.

2.

3.

2.

<<PAGE-DIVIDER>>

3.

Na displeji se zobrazí.

4. Můžete

5.

.

<<PAGE-DIVIDER>>

1.
2.

3.

4.
5.

7.

1.
2.

3.

4.
5.

Důležité!

3.
.
4.

2.
3.

Roku?

4.

5.
6.
7.

<<PAGE-DIVIDER>>

2.

3.

5.
.
6.
7.

9.

položku,

2.
3.
4.

Roku?

5.
6.
paměti.
<<PAGE-DIVIDER>>

Důležité!

1.

2.

.
4.

5.

6.

1.
Mode.
2.

3.
4.

se objeví.

2.
3.

4.

<<PAGE-DIVIDER>>

2.
3.
4.

5.
6.

se objeví.
7.

cokoli.

Mode.
2.
3.
4.
5.
6.

Datum

~

displeji.

<<PAGE-DIVIDER>>

un

3.

4.

5.

1.
2.

3.

5.

2.
3.
.

displeji.
<<PAGE-DIVIDER>>

3.

1.
2.
3.
4.

2.

4.
5.

).

2. Stisknutím tlačítka FUNC dvakrát k zobrazení druhé funkce menu.
3.
4.

<<PAGE-DIVIDER>>

Čas.

Na displeji se zobrazí.

1.
2.
3.

4.

5.

1.
2.

3.
4.

jedna.

1.
.
2.
3.

<<PAGE-DIVIDER>>

T

Čas.

1.
2. Stisknutím tlačítka FUNC dvakrát k zobrazení druhé funkce menu.
3.

T

4.

5.

zóny.

1.
2.

.

jedna.
.

1.
.
2. Stisknutím tlačítka FUNC dvakrát k zobrazení druhé funkce menu.
3.

<<PAGE-DIVIDER>>

5.

Kurzor

město

D

C

W

<<PAGE-DIVIDER>>

.

<<PAGE-DIVIDER>>

E

<<PAGE-DIVIDER>>

1. ,

4.

210 mm.

'
Zde

68 69
<<PAGE-DIVIDER>>
Datová komunikace
Data možnosti komunikace umožňují přenos dat mezi dvěma CASIO SF
Jednotky, nebo mezi SF jednotky a osobní počítač. Můžete provést takové
operace v telefonním seznamu, Poznámka Plán Keeper, kalendář nebo
Připomenutí režimy.
O data kompatibilita
Kromě toho budou moci vyměňovat data mezi dvěma SF-4300R jednotky, můžete také
výměnu dat s téměř všechny modely SF, Všimněte si však, že vždy, když budete
vyměňovat data s jiným modelem, existují určitá omezení uložená
protože data kompatibility.
~ Nemůžete provádět datovou komunikaci s CASIO SF-jednotka řady
(S F-Al 0, atd.).
~ Některé SF jednotky nemají režimy, které jsou součástí této jednotky. Pro
Například, některé jednotky nemají Připomenutí Mode. Data z režimu
nemohou být přijímány SF jednotky, pokud tuto SF jednotka má stejné
režimu.
~ Některé SF jednotky režimy (například Business Card Library), které nejsou
Součástí této jednotky. Data z těchto režimů, nemohou být doručeny do této jednotky.
~ Rozvrh Keeper některých SF jednotek je schopné uchovávat muitiple-data
datové položky. Kdykoliv si přenos těchto dat položku SF oddělení, je
automaticky převeden na jeden-data datové položky. Použitá data jsou na jedné
, která začíná původní více-data datové položky.
Nastavení-Up pro datovou komunikaci
Následující text popisuje, co byste měli udělat, nastavit pro datovou komunikaci
mezi dvěma jednotkami SF nebo mezi SF-430OR a osobní počítač.

  • 430OR do jiného SIF oddělení

Chcete-li připojit SIF

  1. Ujistěte se, že síla obou celků je vypnutý.
  2. Sejměte kryty f (om datovou komunikaci chybí na dvě jednotky Sr.
  3. Spojte dvě jednotky pomocí SB-62 kabelu.

Až pro datovou komunikaci D-A.T *
Důležité!
Ujistěte se, že vyměnit kryty konektorů na SF jednotkami, pokud si nejste
provádějící datové komunikace.
Provedení datové komunikace mezi SIP jednotky a
osobní počítač
Všimněte si, že volitelně k dispozici FA-120 V3.50d rozhraní Kit je určen pro data
komunikaci mezi SF-430OR a osobní počítač. I když
FA-1 00 a FA-1 50 Rozhraní Jednotky mohou být také použity pro datovou komunikaci,
software, který je dodáván s těmito rozhraní jednotek je schopna převést připomenutí
data.
Chcete-li připojit SF jednotka s osobním počítačem

1. Nejprve se ujistěte, že moc SF jednotky a osobní počítač
vypnutém stavu.
2. Připojte osobní počítač ke FA-1 20. rozhraní kit.
3. Sejměte kryt konektoru z konektoru terminálu SF jednotky.
Dávejte pozor, abyste ztratit kryt konektoru. Měla by být nahrazena v
Konektor terminál kdykoli je odpojen kabel.
4. Connectithe SF jednotky do osobního počítače pomocí kabelu, který je dodáván s
FA-120 rozhraní Kit.
70 1 71
<<PAGE-DIVIDER>>
ČÁST 6 Datová komunikace
5. Přepínač výkonu osobního počítače ON, po němž následuje SF jednotky.
. Když se data tranqfer operace jsou kompletní, vypínač vypněte v se-
quence, SF jednotky a pak osobní počítač.
Next, odpojte jednotky. ACE Kit. Pro

  • Výše uvedené operace je založen na FA-120 V3.50d InterF

Informace o použití FA-1 00 nebo FA-1 50, konzultovat majitele manuály
, které přicházejí s těmito rozhraním jednotek.
0For cletal Je o požadavcích na hardware počítače, vařiti komuni-
lvi software manuál.
Chcete-li nastavit SF jednotka hardware parametrů
1, stiskněte FUNC dvakrát k zobrazení druhé funkce menu.
Můžete provést výše uvedené operace v telefonním seznamu, Poznámka
Mode, Rozvrh Keeper, kalendář nebo připomínky.
2. Stiskněte 4 pro výběr DATA COMM
3. Stiskněte 3 vyberte SET UP PAR.
** SET UP PAR.
PARITY E 0 il
Bitové délky 10 8
BPS 4800 MW
co z
na displeji jsou parametry, které jsou v současné době

  • Zvýrazněné položky

nastavit.

  • PARITY parametr bliká, protože to je vybrána.

4. Pomocí suchých 17 kurzorové klávesy pro změnu zvoleného parametru
displeji. zvýrazněné nastavení
5. Use.the <a> kurzorové klávesy pro změnu
aktuálně vybraného parametru.
6. Když parametry jsou nastaveny tak, jak chcete jim, stiskněte tlačítko SET pro uložení
je v paměti.
O komunikaci parametry …
Komunikační parametry umožňují dva komunikaci jednotky
rozumět navzájem, jsou f0owirig vysvětlení pro váš
pouze informativní charakter. Jediné, co musíte pamatovat, je, že param-
rio poslat jednotky a přijímat jednotka musí být shodné. V opačném případě vás
nebudou moci přenášet data úspěšně.
Nastavení pro DATA Datová komunikace
Parita
Parita je používán pro detekci chyb při výměně údajů. Můžete nastavit
SF jednotka parity jako i (E), lichá (0), nebo žádný (N).
Bit Délka
Bit státy délka parametr, kolik bitů je třeba použít pro každou
charakter. Můžete nastavit SF Jednotka bit délka jako 7 bitů a 6 bitů.
BPS
Písmena „BPS“ stojí za „bitů za sekundu,“ a toto nastavení představuje
Rychlost, kterou jsou odeslána data. SF jednotka umožňuje nastavit rychlost buď
4800 nebo 9600.
Chcete-li nastavit SF jednotka pro příjem dat

1. Zatímco úvodní obrazovka, stiskněte tlačítko FUNC dvakrát k zobrazení druhé
Funkce menu.
. Youcan provést výše uvedené operace, zatímco intlaiscreen oftheTelephone
Directory, Poznámka Mode, Plán Kooper, Calenclar, upomínka je zobrazena.

  • To chcete, přijatých dat uložených v tajné oblasti, měli byste

Také vstup do tajné oblasti, v tomto bodě. Pokud jste v otevřeném prostoru na
přijímajícího, přijatá data jsou uložena do otevřeného prostoru,
2. Stiskněte 4 pro výběr DATA COMM.
3. Stisknutím klávesy 2 vyberte přijímat.
4 = "RECEIVE OK
Diffm TO STOP
PRESS (ESC)
Tato zpráva ukazuje, že obdrží jednotky jsou v pohotovosti pro data. Provést
požadovaných postupů pro zahájení odesílání dat z jiného SF jednotky (viz
příručka pro podrobnosti) nebo osobní počítač (viz spojovací jednotky
manuál pro podrobnosti).
Chcete-li ukončit příjem operace kdykoli, stiskněte klávesu ESC.
Tento postup je stejný bez ohledu na to, zda údaje obdržené od
další SF jednotky nebo z osobního počítače.
<<PAGE-DIVIDER>>
ČÁST 6 Datová komunikace
2 -
Data DATA
4. Na displeji se změní na následující po SF jednotka začne přijímat data.
C :1-qRECEIVING
offm BODY I– Příjem dat
TO STOP položka počítat
b – C, D PRESS (ESC)
na M
~ Počet dat obdržených se počítá na displeji.
~ Pokud dojde k chybě při přijímání provozu. zprávu "přenos
ERRORP se objeví na displeji. Stisknutím klávesy ESC jasné chybové zprávy.
~ Received data jsou přidána do data již uložená v paměti, Pokud je paměť
naplněn v průběhu obdrží provozu, zpráva VEMORy FULLF
se objeví a přenos dat se zastaví. Stisknutím klávesy ESC jasné chybové zprávy.
~ Pokud se alarm (denní Alarm, Plán Alarm nebo připomínky Alarm) je dosaženo
přičemž příjem dat, alarm nezní až do data dostávat
operace je kompletní. ction funkce na ochranu proti
~ Některé SF jednotka modely značky prote ochrany,
náhodnému vymazání dat. Tato jednotka nemá funkci ochranné známky
a tak jsou tyto údaje obdrží bez ohledu na právní ochrany.
Odesílání dat
V této sekci se dozvíte, jak pracovat SF jednotka poslat data do jiného oddělení SF
nebo k osobnímu počítači. Existuje několik možných postupů, můžete
použití, v závislosti na režimu a kolik datových položek, které chcete odeslat. Poznámka
že tyto informace jsou pro SIF jednotka pouze. Poraďte se se svým majitelům
manuály pro správné fungování vašeho jiných SF oddělení nebo osobní počítač.
Existuje několik různých způsobů, jak můžete přenášet data.
Jedna datová položka
Tento způsob přenosu můžete poslat jednu telefonní adresář, memo
Mode, Upomínka režim nebo rozvrh Keeper položku z SF jednotky.
Režim Data položky
Tato metoda se používá pro 'zasílat všechny datové položky uložené v telefonu
Directory, Poznámka režim, kalendář nebo Upomínka režim z SF jednotky.
S harmonogramem Keeper, lze tento postup použít pro odeslání všech údajů
uložené v určitém časovém období (od jednoho data do jiného).
Pro kalendářní režimu, tento postup umožňuje odesílat všechny
zvýraznit data v určitém časovém období (od jednoho měsíce do druhého).

  • Měsíc Data

Tato metoda vám umožní posílat zvýraznění data pro konkrétní měsíc
Kalendář Mode.

  • Všechny údaje položky

S touto metodou můžete posílat všechny datové položky uložené v telefonu
Directory, Poznámka Mode, Upomínka Mode, Plán Keeper, a 1he
Kalendář z SF jednotky.
Poznámka
Je-li umění alarm (denní Alarm, Plán Alarm nebo připomínky Alarm) je dosaženo
zatímco data odesílá, aiarm nezní až do data odeslat
operace je kompletní.
<<PAGE-DIVIDER>>
ČÁST 6 Datová komunikace
Data
Chcete-li odeslat všechny datové položky

1. Zatímco iriftial obrazovce zobrazí stisknutím tlačítka FUNC dvakrát k zobrazení druhé
Funkce menu.
~ Youcan provést výše uvedené operace při úvodní obrazovce oftheTelephone
134ectory, Poznámka Mode, Plán Keeper, kalendář. Připomenutí se zobrazí.
~ Všimněte si, že tato operace posílá všechny otevřené datové oblasti paměti nebo všech tajných
data oblasti paměti, Ujistěte se, že jste v oblasti paměti, které chcete (otevřené
nebo tajné) před pokračováním.
2. Stiskněte 4 pro výběr DATA COMM.
3. Stisknutím klávesy 1 vyberte Odeslat.
4. Stisknutím 3 se vybrat všechna data.
5. Stisknutím tlačítka SET spustíte poslat provozu nebo ESC pro přerušení provozu, aniž by
odesílání nic.
<; Q-q SEND ING
BM TO STOP
k =- MD PRESS (ESC)
~ Data jsou odeslána v pořadí: Telefon Directory, Poznámka Mode, Upomínka
Made, Rozvrh Keeper, kalendář.
~ Chcete-li ukončit operaci poslat kdykoli, stiskněte klávesu ESC.
~ Pokud dojde k chybě v průběhu operace odeslat, zpráva "přenos
ERROR! "Se objeví na displeji. Stisknutím tlačítka ESC zrušte chybovou zprávu.
Některé SIF jednotky nemají režimů, které jsou součástí tohoto přístroje, pro
Například, některé jednotky nemají Připomenutí Mode. Data z režimu
nemohou být přijímány SF jednotky, pokud tuto SF jednotka má stejné
režim, kdy odesílání dat do osobního počítače, některé údaje mohou režim
neberou v úvahu, v závislosti na verzi softwaru, který používáte pro
SF nakládání s údaji na osobním počítači.
6. Po poslat dokončení operace, displej se vrátí na úvodní obrazovku
z režimu jste byli, když jste začali tento postup.
Chcete-li poslat jednu telefonní adresář, Poznámka Mode, nebo
Připomenutí Režim položky
1, v telefonním seznamu, Poznámka Mode, nebo připomínky režimu, stiskněte tlačítko FUNC
dvakrát k zobrazení druhé funcVon menu.
Youcan provést následující operace, zatímco jízdního otevřené memoryareaorthe
tajné oblasti paměti.
2. Stiskněte 4 pro výběr DATA COMM.
3. Stisknutím klávesy 1 vyberte SEND,
4. Stiskněte tlačítko I pro zvolení jedné položky.
5. Stiskněte tlačítko L nebo V show index zobrazení položek uložených v paměti.
. Stisknutím tlačítka V se spustí index displej z horní části datových položek, zatímco
Lisování L začíná od spodní části.
. Dalo by se také použít původní znak vyhledávání nebo způsob vyhledávání k nalezení data
chcete poslat.
6. Použijte L a V scroJI přes index dispfay dokud položku, kterou chcete
odeslat se nachází v horním řádku.
7. Stiskněte tlačítko DISP CHNG přejít na zobrazení dat z vybrané položky.
8. Stisknutím tlačítka SET spustíte poslat provozu nebo ESC pro přerušení provozu, aniž by
odesílání nic.
Chcete-li ukončit operaci poslat kdykoli, stiskněte klávesu ESC.
že dojde k chybě v průběhu operace odeslat, zpráva "7 RANSMIT
ERROR! "Se objeví na displeji. Stisknutím tlačítka ESC zrušte chybovou zprávu.
9. Chcete-li přerušení přenosu dat operaci, stiskněte klávesu ESC,
Chcete-li poslat jeden Plán Keeper vstupu
1, zatímco původní Plán KeepersGreen se zobrazí stisknutím tlačítka FUNC dvakrát
zobrazení druhé funkce menu.
Můžete provádět tyto operace, zatímco ve volné oblasti paměti orlhe
tajné oblasti paměti.
2 ~ Stiskněte 4 pro výběr DATA COMM.
3. Stisknutím klávesy 1 vyberte Odeslat.
4. Stisknutím klávesy 1 vyberte jednu položku.
FEB/13/1994 ne.
SERRICH FOR?

  • Send-

76 77
<<PAGE-DIVIDER>>
ČÁST 6 Datová komunikace
i-
DATA
Data =>
5. Použijte vyhledávací rejstřík, počáteční znak vyhledávání, nebo režim vyhledávání k nalezení
Plán Keeper položku, kterou chcete odeslat.
6. Použijte ZS a 17 pohybovat položku, kterou chcete poslat do druhé řady
cllsp ~ ay.
Nemůžete odesílat připomenutí studia údajů uvedených v den Rozvrh Keeper.
Použijte postup na straně 77 až poslat jediného připomenutí režimu datové položky.
7. Stiskněte tlačítko DISP CHNG přejít na zobrazení dat z vybraného vstupu.
8. Stisknutím tlačítka SET spustíte poslat provozu nebo ESC pro přerušení provozu, aniž by
odesílání nic.
<~ =% Posilani
DNM TO STOP
PRESS (ESC)
~ Chcete-li ukončit operaci poslat kdykoli, stiskněte klávesu ESC.
~ Je chyba při operaci odeslat, zpráva "přenos
ERROR! "Se objeví na displeji. Stisknutím tlačítka ESC zrušte chybovou zprávu.
9. Chcete-li přerušení přenosu dat operaci, stiskněte klávesu ESC.
Chcete-li sendone měsíc data kalendáře (zdůrazňuje)

1. V režimu kalendáře. Stisknutím tlačítka FUNC dvakrát k zobrazení druhé funkce
menu.
2. Stiskněte 4 pro výběr DATA COMM.
3. Stisknutím tlačítka I zvolte Odeslat.
4. Stisknutím tlačítka I Vybrat měsíc.
Kalendář na měsíc, který obsahuje stávající dům čas Datum
Na obrazovce se objeví.
5. Zobrazit kalendář, jehož zdůrazňuje chcete odeslat.
Můžete použít některý z popsaných postupů na téma „Chcete-li zadat měsíc
zobrazení v režimu Calonder "a“ Chcete-li specifikovat. měsíc a datum pro zobrazení
V režimu Kalendář "pro zobrazení kalendáře, který chcete.
6. Stisknutím tlačítka SET spustíte poslat provozu nebo ESC pro zrušení operati.on bez
odesílání nic.
<~, I = qSENDING
D TO STOP
b-F-d Stiskněte tlačítko (ES0
. Pokud je odpovídající kalendářní ve přijímací jednotky již obsahuje high-
lig hted data, je ignorována přijatých dat. Musíte jasně odpovídají-
vání údajů v přijímací jednotky, než může obdržet zvýraznit data.
0 Chcete-li ukončit operaci poslat kdykoli stisknutím ESG.
. Pokud dojde k chybě v průběhu operace odeslat, zpráva "přenos
ERROR! "Se objeví na displeji. Stisknutím tlačítka ESC zrušte chybovou zprávu.
T pro přerušení přenosu dat operaci, stiskněte klávesu ESC.
Chcete-li odeslat všechny Telefonní seznam, Poznámka Mode, nebo
Připomenutí Režim data

1. V telefonním seznamu, Poznámka Mode, nebo připomínky režimu, stiskněte tlačítko FUNC
dvakrát k zobrazení druhé funkce menu.
Můžete provádět tyto operace, zatímco v otevřené oblasti paměti
z tajné oblasti paměti.
2. Stiskněte 4 pro výběr DATA COMM.
3. Stisknutím tlačítka I zvolte Odeslat.
4. Stisknutím klávesy 2 vyberte MODE DATA.
5. Stisknutím tlačítka SET spustíte poslat operafion nebo ESC pro přerušení provozu, aniž by
odesílání nic.
<~ Z-q Posilani
Dffm TO STOP
PRESS (ESC)
Chcete-li ukončit operaci poslat kdykoli, stiskněte klávesu ESC.
. Pokud dojde k chybě v průběhu operace odeslat, zpráva "přenos
ERROR 1 "se objeví na displeji. Stisknutím tlačítka ESC zrušte chybovou zprávu.
6. Po poslat dokončení operace. displej se vrátí na úvodní obrazovku
z režimu jste byli, když jste začali tento postup.
78 79
<<PAGE-DIVIDER>>
ČÁST 6 Datová komunikace
Data
Chcete-li odeslat všechny Rozvrh Keeper data v určitém časovém období

I. Vybrat Plán ~ Keeper datum, kdy začíná období, které chcete odeslat.
2. Stisknutím tlačítka FUNC dvakrát k zobrazení druhé funkce menu.
Můžete provádět tyto operace, zatímco v otevřené oblasti paměti nebo
tajné oblasti paměti.
3. Stiskněte 4 pro výběr DATA COMM.
4. Stisknutím klávesy 1 vyberte Odeslat.
5. Stisknutím klávesy 2 vyberte MODE DATA.
MODE SEND
1995 / 4 / 10 po.–Dale sefected v
1992 / 4 / 10 Krok 1 výše
TO Y AR?
V této době, a to jak počáteční datum a konečné datum pro období sa
jako datum, které jste vybrali v setp 1 – mě
6. Pomocí <1 a> klíče na pohyb kurzoru, vstupní končí dnem se
období.
Chcete-li odeslat data od 1.01.1995 do 01.04.1995, například, stiskněte

Pohybovat kurzorem za měsíc (199511 / 1) a stiskněte tlačítko 4.

7. Po zadání koncového data, stiskněte TIM VDATE.
B. Stiskněte tlačítko SET na start poslat provozu nebo ESC pro přerušení provozu, aniž by
odesílání nic.
<: Zmq SEND I NG
Dffm TO STOP
b-* PRESS (ESC)
~ Chcete-li ukončit operaci poslat kdykoli, stiskněte klávesu ESC.
~ Tato operace neposílá Re gorila studia data pěstmi do seznamu
Keeper datum. Použijte postup na straně 79 až zasílat veškeré Připomenutí režimu data
položku,
~ Pokud dojde k chybě v průběhu operace odeslat, zpráva "přenos
ERROR! "Se objeví na displeji. Stisknutím tlačítka ESC zrušte chybovou zprávu.
9. Po poslat dokončení operace, displej se vrátí do původní
Plán Keeper obrazovce.
Odeslání všech Kalendář data v určitém časovém období
1-Vyberte kalendářního měsíce, který začíná v období, které chcete odeslat.
2. Stisknutím tlačítka FUNC dvakrát k zobrazení druhé funcVon menu.
3 – Stiskněte tlačítko 4 10 Se ~ QCT DATA COMM.
J, 4. Stisknutím tlačítka I zvolte Odeslat.
5. Stisknutím klávesy 2 vyberte MODE DATA,
MODE SEND
Jeden tisíc devět sto devadesát pět jednotin – měsíc zvolený v roce
Jeden tisíc devět sto devadesát pět jednotin stop 1, výše
Roku?
6. Zadejte rok, který končí doba data chcete odeslat, a stiskněte
TIMEIDATE.
7. Zadejte měsíc a stiskněte TIM EIDATE.
Pokud je měsíc / rok zadejte přichází dříve, než měsíc / rok za kalendářní
Vybrali jste v kroku 1, zahájení a ukončení kalendáře se zapnou
automaticky.
8. Stisknutím tlačítka SET spustíte poslat provozu nebo ESC pro přerušení provozu, aniž by
odesílání nic.
4–0,2 "SEND I NG
DNM TO STOP
b-D = ~ PRESS (ESC)
Chcete-li ukončit operaci poslat kdykoli, stiskněte klávesu ESC.
Je chyba při operaci Odeslat zprávu "přenos
ERROR! "Se objeví na displeji. Stisknutím tlačítka ESC zrušte chybovou zprávu.
9. Po poslat dokončení operace, displej se vrátí do kalendáře
vybraný v kroku 1 výše.
<<PAGE-DIVIDER>>
_F
pomazání
vstup s diakritikou
Shift-lock klávesnice
,. Případu a nižší-case
zadat hodnoty, které
s, zápisu, let:
jak.
! Y smazat
aktuální pozici kurzoru
Ding se tento klíč
aktovek při vysoké rychlosti.
a pak tento klíčový
int upravit
f displeje.
Pro přepínání mezi
: Ormat a data
přerušit veškeré
Pro zobrazení funkce
pro zobrazení aktuální
RID Světový čas.
L
Kurzor
Klíčové Cap Jméno Funkce
Vložit / Kapacita klíč – Stisknutím této klávesy otevřete prostor na
aktuální pozice kurzoru. Držení
stanoví tento klíč vloží mezery na
vysoké rychlosti.

  • Podržte toto tlačítko po SHIFT

Pro zobrazení aktuálního stavu
paměti.
Tajný klíč Pomocí tohoto tlačítka se zaregistrovat hesla,
pro přístup k tajným oblasti paměti,
a na výstupu tajné oblasti paměti.
Menu stisknutí tohoto tlačítka se zobrazí hlavní
menu obrazovky.
6 "F), F vypnutí stisknutí tohoto tlačítka přepínat vypnutí.
NON Power On / Clear klíč – Stisknutím této klávesy přepínat zapnutí.

  • Stisknutím tlačítka jasný displej.

Hledat stisknutí tohoto tlačítka zahájíte hledání
data uložená v paměti.
Sal stisknutí tohoto tlačítka pro uložení vstupních dat do
paměti.
Fwiq ~ Shift Stisknutím tlačítka se dočasně přesunout
klávesnice pro jeden znak.
Mezerníkem – Stisknutím tlačítka se vstupní prostor.

  • Stisknutím této klávesy po SHIFT, aby

input's-".
Symbol stisknutí tohoto tlačítka se zobrazí menu
symbolů na displeji.
Pravé tlačítko Stisknutím tlačítka se přesunete kurzor na
doprava.
<<PAGE-DIVIDER>>
ČÁST 7 Technická Reference
Klíčové Cap Jméno Funkce
Kurzor levého tlačítka Stisknutím tlačítka přesuňte kurzor na
vlevo.
Kurzoru nahoru stisknutí tohoto tlačítka pro pohyb kurzoru nahoru,
nebo rolování displeje.
kurzor dolů stisknutí tohoto tlačítka pro pohyb kurzoru
dolů, nebo přejděte na displeji.
Newline / Next klíč – Stisknutím této klávesy pro vytvoření nového řádku
FJ ~ do data vstupu.

  • Stiskněte klávesu iollowi ng SKIFr na

kompletní vstup dat a
posun na další údaje.
Dopis klíče stisknutím těchto kláves pro vstup do
odpovídající písmena. Pomocí CAPS
a SHIFT tlačítka přepínat mezi
Horní-případ a nižší-písmen.
dopis, klávesy jsou také používány jako
kalkulačka klíče v kalkulačka
Mode.
Numerické klávesy Stisknutím těchto kláves pro vstup do
odpovídající číslo. Následující
SHIFT, jsou tyto klíče také použity pro
vstup některých symbolů a
interpunkční znaménka,
Menu
Symbol menu
Následující ukazuje symbol nabídkám, které budou k dispozici po stisknutí
SIVIBL. Použijte ~, a "7 kurzorové klávesy pro pohyb Ih drsné menu, a stiskněte
číslo tlačítka vyberte symbol, který chcete.
+,. /:

) E Q o J3 T ij
g 0 C-Y n 1
X + 2 3
1 / 4 1 / 4 f Fr F-
Znaků s diakritikou
Chcete-li vstupní znak s diakritikou, nejprve použijte jednu z následujících kláves pro vstup
přízvuk a stiskněte tlačítko pro dopisu s diakritikou.
. Přehlasované (A, E, II, B, 0, A, C. Pokud, 6. Cj) .............­....... ACC Z
. Akutní přízvuk (A, ~, f, 6, 1), d, ~ -, 1, 6, 6) ........... ACC X
. Grave Accent (A, L, 1, 6, 0, a. 6, i, 6, b) .......... ACC C
. Háček (A, E, I, 6, 0, A, … ..... ACC V
. Vlnovka 6, n) ............... ................. ACC B
<<PAGE-DIVIDER>>
ČÁST 7 Technická Reference
Úložná kapacita
The32Kbytes memorycapaGity obsahuje 28579 bytů uživatelské oblasti. Následující
ukazuje příklady toho, co to znamená pro ukládání dat v každém režimu.
Telefonní seznam
Přibližně 1360, za těchto podmínek:
8-znaků jména
1 0-znak telefonní číslo
Přibližně 680, za následujících podmínek:
B-znak názvu
1 0-znak telefonní číslo
20-znak adresu
Memorandum
Přibližně 1290, 20-znaků poznámky.
Plán Keeper
Přibližně 890, za těchto condilions ~
1 položka za den, 20 znaků za kus
30 dní v měsíci
Starling lhůtě stanovené, alarm lhůtě stanovené
Přibližně 1020, za těchto podmínek:
1 položka za den, 20 znaků za kus
30 dní v měsíci
Čas zahájení zadán, žádný alarm času
Upomínka
Přibližně 1680, za těchto podmínek:
10 znaků za položku
Alarm lhůtě stanovené
28 58 × 88 x
Přibližně 1900, za následujících podmínek: ~ 29 59 Y 89 Y
10 znaků za položku
Č. buzení 30 60 Z 90 7

  • Auto Třídit Sequence

Auto Třídit Sequence
Telefonní seznam datové položky jsou automaticky řazeny v abecedním pořadí
podle prvního písmene v položce NAME-V následující tabulce jsou
sekvence pro data třídí.
1 3 61 91 1 121 5
2 32 62 92 122 8 152 ED
[1
11 33? 63 93 123 -
1 +1

@

: 4

5 35 65 95 '125 6 155 0
6 36 B 66 b 96 t 126 6 156 2
7% 37 C 67 C 97 1. 127 157? 9
8 & 36 D 68 d 98 6 128 158 E K2
9 39 69 E e 99 0 129 159
10 40 F 70 F 100 130 160
11 41 G 71 9 101 Z toho 131 0 161 X
12 42 F1 72 h 102 1 132 162 -
13 + 43 1 73 i 103 6 133 0 až 163 +
14 44 J 74 j 104 0 134 164
15 45 K 75 K 105 1­35 IJ 165
16 46 L 76 1 106 E '136 / E 166 3
17 47 m 77 1 107 f 137 Q 167 p
18 0 48 N 78 N 108 b 138 168
19 1 49 0 79 o log 0 139 0 169 2

  • L

P
j
B
170 4

Q
q
nemocný
T
171 4
f
22 4 52 R 82 R 112 6 142 172 1 o
23 5 53 S 83 S 113 i 1­43 173.
Fr
24 6 54 T 84 t 114 6 144 174 e ←
25 7 55 IJ 85 u 15 a 145 'i 175
26 8 56 86 V v 116 6 146 6 176
27 1 57, W 87 w 117 6 147
118 -, 148 ~ i
119 6 149 6
120 0 150 F)
<<PAGE-DIVIDER>>
ČÁST 7 Technická Reference
SF Unit
Resetování SF Unit paměti
Warningl
Rho postup vymaže všechna data uložená v paměti SF jednotky.
provést následující operace pouze v případě, že chcete smazat veškerá data a
inicializovat nastavení SF jednotky.
Pamatuj-Ty shouldalways uchovávat kopie ofimportant data psaním dolů,
tím, že jej převedla na osobní počítač nebo jiné jednotky SF.
Chcete-li obnovit SF jednotka paměti
RESET tlačítko

1. Přepnout pn výkonu a stiskněte tlačítko RESET s tenkou, špičatým předmětem.
ALL DATA
CLEAR!
OK? Y / N
Upozornění!
Další krok vymaže všechna data uložená v paměti SF Unit. Ujistěte se, že
Opravdu chcete smazat data dříve, než budete pokračovat!
2. Stiskněte Je 'to reset paměti a detate všechna data, nebo N, aby aborl reset
provoz bez delot ing. cokoli.
Všimněte si, že klávesu s písmenem stisknete na indicateVes! ' závisí na systému
jazyka, jak je uvede

uzutakelouis

Já mám přímo originální manuál knížečku :) Jestli máte zájem, můžu vám ho zaslat. Nebo pokud jste z Prahy (nekdy jezdim i za rodinou do Liberce) tak vám ho klidne muzu i predat osobne. :)