kulisek77

Vlastním dekret na městský byt.Umožnila jsem v něm dočasné bydlení ženě bez nájemní smlouvy – co s tím?

Pouze ustní dohoda…

Nejlepší odpověď
Miroslavst

A dál?
Pokud se domnívám správně, tak jste porušila podmínky nájmu a může se klidně stát, že vám bude zrušen ze strany města nájem, jelikož jste bez jeho souhlasu pronajala to co vám nepatří a sama máte pronajato.
Měla jste souhlas pronajímatele, tedy města s tím, že můžete byt dále pronajímat?

Další odpovědi
cukrar

a pak je druhý dotaz, že vedle.....

kulisek77

nezmínila jsem se o tom,že bych byt pronajímala někomu jinému.Pouze jsem umožnila dočasné ubytování člověku v tísni,byt jsem užívala a nájemné jsem řádně platila.Byt je malý a vzhledem k tomu,že mám přítele,se kterým se stýkám v mém bytě,již nemohu poskytovat azyl nikomu jinému.