Avatar uživatele
dudu

Vlastnili jste diaprojektor a promítali pohádky?

Při pokusu o redukování starých krámů na chalupě jsme narazili na šlágr mého mládí a sice diaprojektor se slušnou sbírkou filmových pohádek jako „O perníkové chaloupce, Zvířátka a loupežníci“ atd. Uronil jsem slzu při vzpomínce na okamžiky, kdy jsme se sestřenkami díky tomuto přes padesát let starému výdobytku techniky pořádali téměř denně „velkolepá filmová představení“. Máte ještě alespoň někteří podobné vzpomínky a vlastníte snad také tuto kdysi supermoderní zábavnou techniku. Zkusili jste někdy uspořádat představení svým dětem nebo vnoučatům a s jakým výsledkem? Nejsem staromilec, ale věřte prosím, že projektor i filmy jsem s láskou opět uložil do bezpečných koutů naší pastoušky.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? FOG, anonym, arygnoc před 4704 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
arygnoc

jejda!

ale to bylo už dáááááááávno.

:)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ar

Dudu nejen , že vlasnili ,ale stále vlastníme a je pečlivě uložen.Věřím, že až budou vnoučata zase na něj dojde.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Pecudka

Také to bylo doma, ale protože to nebylo ozvučené a doma už byla jedna z prvních televízí, kombinovaná s radiem, tak jsem jí dávala přednost. Ani když jsem chtěla promítat filmy svým dětem, tak jsem také moc nepochodila.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FOG

Bohuzel ne,ale i takto jsem si cestu vzfy nasel k filmum a pohadkam.Proto dnes sbiram filmy na VHS i DVD a kdyz je smutno,tak nejakou pohadku pustim,jako pred par dny – „Pysna princezna“.
Asi jsem idealista,ale chtel bych se mit tak jako lide v zemi krale Miroslava – kdo poctive pracuje,musi se tak preci mit. ???

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek