akvidzerp

Vlastní tu někdo momentálně vietcong??

už nezpočetněkrát jsem dohrál tuhle dorou hru,ale nikdy jsem si nezahrál po netu.je tady někdo kdo by si se mnou zahrál?
Doplňuji:
BurTon:tam není žádný,právě potřebuju někoho s kým bych si zahrál a uděláme vlastní server

Odpovědi
BurTon

Je tam málo serverů na které se můžeš připojit?

Melkor

http://www.vi­etcong1.cz/in­dex.php?site=vcser­very

Tom20

Tak to s tím máš něco špatně,já tam mam plno serverů na kterých můžu hrát a to jsem tu hru stáhnul :D Asi to musíš asi přeinstalovat nebo dostáhnout ten multiplayer,i když já mám Gold Edition,takže nevim.Jdi třeba na Kozoroha,tam bejvá dost lídí :D