arygnoc

Vlastní americká vláda havarovaná ufo a ukrýva je před námi v oblasti 51?

Nejlepší odpověď
FOG

Muzeme spekulovat a pouze se domnivat.
Shodou okolnosti,jsem videl pred 2 dny document na „History channel“ o UFO.
Reporteri se tam mj. ptali nekolika prezidentu USA na toto tema ,ale nikdo
nerekl nic podstatneho,co by odhalilo
toto tajemstvi.Ja sam bych to rad vedel.
Proste priznat pravdu a rici to.
Ale kdyz ani prezident nic nerekne?…
Proste bud neco maji a stale to taji nebo je bavi,ze jsou na to lidi stale nadrzeni a mozna se i trochu boji.
Pokud ma nekdo jine zpravy a muze je dokazat,rad si to tez prectu.

Další odpovědi
tom004

Dobré ráno. Když existuje oblast 51,určitě je tam co schovávat. A je docela možné,že ani prezident neví co tam vlastně je. Ostatně pár filmů na toto téma,tuto možnost naznačilo. Takže ano,věřím,že tam mají nejen UFO.

suaeda

Okolo tohoto tématu zda USA vlastní zbytky UFO bylo a asi bude stále dost nejasností. Bylo natočeno hodně dokumentů a nezůstali pozadu ani filmaři, kteří natočili pár sci-fi. Pravda je, že každý stát má více či méně utajovaných informací a pokud Amerika vlastní mimozemský stroj a je zařazen mezi tajné tak se to prakticky nikdo nemůže dovědět. Na druhou stranu si dávám otázku. jak je možné, že se v určité době 60–70 let velice úspěšně rozjela hlavně v USA miniaturizace v elektronice. Vezměme jen jako příklad hardware našeho počítače na kterém pracujeme.

kudm05s

Oblast 51 je v režimu utajení a patří armádním silám USA, vkročení do této oblasti je přísně trestáno, zajímavé je například co se týká utajení, tvorba útočného letounu F117 a bombardéru B2, a dalších jako A-12 apod. Když civilní lidé viděli v těchto oblastech UFO, bylo to díky testovaným letounům. Americká vláda se k otázce UFO staví zády a v zájmu udržení politické situace a světového příměří i kdyby něco měli, tak se to obyvatelstvo nedozví.