Vlastivěda

Moje 10 letá dcera má už vlastivědu. Mají na to 70 letou babku. Moc se toho nenaučej. Pořád mele kde byla dřív s dětma na škole v přírod a atd. No a děti si vždy zapíšou kraj a nalepjej mapičku toho kraje, a ke plzeňskému kraji napsala průmysl potravinářský a do závorky BUDVAR! To je špatně, ne? Mám si stěžovat? Taky má seznam, tam píše čárky kdo zlobí. Dala čárku mé dcerušce, protože jí spadla tužka, ale když její spolužáci po sobě sstříkají barvu, to nic. Neptajte se jak to vím, vyslíchám spolužáky.
Jestli tam mám chyby tak se nedivte, pospíchám na ušní

Nejlepší odpověď
anonym

snad brzo půjde do důchodu.

Můžete si na ni jít stěžovat k ředitelovi školy.

to s těmi čárkami také znám, zrovna dneska jsme museli dodělat učivo a učili se přes přestávku, já třikrát škytnul a také sem dostal čárku :) prostě je to všude stejné :)

Dobře dopadnite na ušním :)