Baromut

Vlastníte selfie tyčku, nebo vám to také přijde úplně stupidní?

Nejlepší odpověď
gecco

Mně přijde stupidní už samotný ´kult´ selfies, ne tak abych si ještě pořídil tyčku…
😉

Další odpovědi
marci1

Nemusím a nemusím ani „selfie“. 🙂

chachar1922

Stupidním to dělají ulítlé slečny a kluci, co se fotí jak…

Každopádně to nemám, ale nemyslím si, že by to nebyla užitečná věcička.
Zrovna o Štědrém dnu, by se nám hodilo. Fotili jsme se asi 20 minut, protože otec musel furt odskakovat k telefonu a buď to měl blbě načasované, nebo blbě naměřené a na fotce jsme chtěli být všichni. Takže jsme to fotili asi 100× než to bylo ucházející. :D

dáma z ČR

Selfie tyč nevlastním a myslím, že jen tak vlastnit nebudu.
Selfie focení nemusím, ale budiž. Ale s tou tyčí mi to prostě už přijde opravdu stupidní.
Honem, honem selfie, aby to bylo na facebooku, aby všichni věděli kde člověk ,byl , kdy a s kým a honem získat honem lajků.
Když se budu chtít s někým někde vyfotit u nějaké památky apod., tak si prostě někomu řeknu, ona mi ta ústa neupadnou a fotky si budu víc vážit a nebudu se se fotit se všemi ,,blbostmi",které potkám.

lukas.zmizik

nenašel sem tyčku která by udržela 3 kilový foťák

quentos

Nevlastním a nepřijde. Autoportrét tu byl vždycky, to se s ním jenom teď roztrh pytel… někdo vobjevil Ameriku…

mosoj

Mám vlastní tyčku a ta mně stupidní nepřijde.

anonym

Selfie tyč je vhodná pro fotografie typu selfie – usnadní vám focení jak na cestách tak v domácím prostředí. Tato teleskopická tyč jde nastavit až do délky110 cm Specifikace:…

VeRe1983

Přijde mi to naprosto stupidní. To slovo samotné považuji za stupidní a nepoužil bych ho ani kdyby mě mučili. To už mimísek nebo manža mi přijdou mnohem vkusnější, než tenhle stupidní patvar. Lidstvo jako takové je stupidní, když dokáže donekonečna omílat jeden „fenomén“. Zvlášť když nejde o nic významného, hodnotného, přínosného. Akorát autoportrét. No a co? Mám se zbláznit? Nebo se zbláznili všichni? A co na to Jan Tleskač?

led

Vlastnenie a používanie „selfie“ tyčku na iné účely, než autoportréty mi vôbec neprichádza „stupídní“
Je to praktický nástavec, ak chcete urobiť záber odtiaľ, kam sa rukou nedostanete.
Napríklad fotografovanie v dave, fotografia za rohom a podobne.
To je akoby ste napríklad sa rozčuľovali nad mikrofonom na „rybárskej udici“ alebo na „šibenici“ (zvukársky výraz na mikrofon na tyči, používaný napríklad v televízii)
Žiadne zariadenie, ktoré vám dokáže pomôcť pri tvorbe, selfie tyč tiež, nemusí byť „stupidní“ aj keď to niekedy tak vyzerá.

PS. lukas.zmizik, sú tyčky, trochu mohutnejšie, ktoré unesú aj 3kg fotoaparát, len treba silnejšiu ruku.

luky.1986

Sestřenky kamarád ji měl na její svatbě a pořídil pěkný fotky. Měla samozřejmě i profi fotografa. Ovšem kupovat si ji kvuli trapný fotce před zrcadlem nebo ji tahat všude sebou kvuli fotce na fejsbůky je ujetý:)

ReHu

Nechci opakovat již zde napsaný, ale......nevlastním a nepřijde.

Klaproth

Selfie tyčku nemám, autoportrét jsem si dovedl udělat už 40 let před jejím vynálezem.

Kepler

Nedá se to použít ke srážení vlašáků ani při houbaření (i když?)