Avatar uživatele
Baromut

Vlastníte selfie tyčku, nebo vám to také přijde úplně stupidní?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? GM, dáma z ČR, briketka10, anonym před 3033 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Mně přijde stupidní už samotný ´kult´ selfies, ne tak abych si ještě pořídil tyčku…
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Nemusím a nemusím ani „selfie“. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
chachar1922

Stupidním to dělají ulítlé slečny a kluci, co se fotí jak…

Každopádně to nemám, ale nemyslím si, že by to nebyla užitečná věcička.
Zrovna o Štědrém dnu, by se nám hodilo. Fotili jsme se asi 20 minut, protože otec musel furt odskakovat k telefonu a buď to měl blbě načasované, nebo blbě naměřené a na fotce jsme chtěli být všichni. Takže jsme to fotili asi 100× než to bylo ucházející. :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dáma z ČR

Selfie tyč nevlastním a myslím, že jen tak vlastnit nebudu.
Selfie focení nemusím, ale budiž. Ale s tou tyčí mi to prostě už přijde opravdu stupidní.
Honem, honem selfie, aby to bylo na facebooku, aby všichni věděli kde člověk ,byl , kdy a s kým a honem získat honem lajků.
Když se budu chtít s někým někde vyfotit u nějaké památky apod., tak si prostě někomu řeknu, ona mi ta ústa neupadnou a fotky si budu víc vážit a nebudu se se fotit se všemi ,,blbostmi",které potkám.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
lukas.zmizik

nenašel sem tyčku která by udržela 3 kilový foťák

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Nevlastním a nepřijde. Autoportrét tu byl vždycky, to se s ním jenom teď roztrh pytel… někdo vobjevil Ameriku…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Mám vlastní tyčku a ta mně stupidní nepřijde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Selfie tyč je vhodná pro fotografie typu selfie – usnadní vám focení jak na cestách tak v domácím prostředí. Tato teleskopická tyč jde nastavit až do délky110 cm Specifikace:…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
VeRe1983

Přijde mi to naprosto stupidní. To slovo samotné považuji za stupidní a nepoužil bych ho ani kdyby mě mučili. To už mimísek nebo manža mi přijdou mnohem vkusnější, než tenhle stupidní patvar. Lidstvo jako takové je stupidní, když dokáže donekonečna omílat jeden „fenomén“. Zvlášť když nejde o nic významného, hodnotného, přínosného. Akorát autoportrét. No a co? Mám se zbláznit? Nebo se zbláznili všichni? A co na to Jan Tleskač?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Vlastnenie a používanie „selfie“ tyčku na iné účely, než autoportréty mi vôbec neprichádza „stupídní“
Je to praktický nástavec, ak chcete urobiť záber odtiaľ, kam sa rukou nedostanete.
Napríklad fotografovanie v dave, fotografia za rohom a podobne.
To je akoby ste napríklad sa rozčuľovali nad mikrofonom na „rybárskej udici“ alebo na „šibenici“ (zvukársky výraz na mikrofon na tyči, používaný napríklad v televízii)
Žiadne zariadenie, ktoré vám dokáže pomôcť pri tvorbe, selfie tyč tiež, nemusí byť „stupidní“ aj keď to niekedy tak vyzerá.

PS. lukas.zmizik, sú tyčky, trochu mohutnejšie, ktoré unesú aj 3kg fotoaparát, len treba silnejšiu ruku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
luky.1986

Sestřenky kamarád ji měl na její svatbě a pořídil pěkný fotky. Měla samozřejmě i profi fotografa. Ovšem kupovat si ji kvuli trapný fotce před zrcadlem nebo ji tahat všude sebou kvuli fotce na fejsbůky je ujetý:)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Nechci opakovat již zde napsaný, ale......nevlastním a nepřijde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Selfie tyčku nemám, autoportrét jsem si dovedl udělat už 40 let před jejím vynálezem.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

Nedá se to použít ke srážení vlašáků ani při houbaření (i když?)

před 3033 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek