Weroniq

Vkládání videa z youtube do emailu

přišel mi e-mail a je v něm přímo vložené video z youtube, které lze rovnou spustit (žádný odkaz na www), jak se to dělá? a druhá věc je, že přišel odkaz a video z youtube se zobrazilo rovnou na celou obrazovku bez těch odkazů na další videa napravo a také bez komentářů
aby to šlo musím být na youtube registrovaná?

Nejlepší odpověď
balca

ne,klasicky zkopíruješ link na youtube video,ale email si to už zformuje tak,že video nepříjde ve formě linku,ale jako normální video,které lze přehrát

Michálek1245

Osobně doporučuji dávat odkaz, maximálně třeba zkrácený přes https://www.ur­luno.com/ a většina moderních e-mailových klientů už si to naformátují podle sebe. Druhá varianta je pak sáhnout do HTML kódu e-mailu a poslat to tam jako embbed video. To je ale problematika, která je už poměrně složitější a ne každý ji ovládá.