Avatar uživatele
anonym

Vkládání odpovědí i otázek zde na Odpovědích mám dnes okořeněné.:D

Po každém odeslání textu mi zčerná monitor a objeví se text-váš požadavek se vyřizuje.Jedná se zase o nějaké vylepšení,novin­ku,něco jsem dnes odpoledne začala dělat špatně nebo jde o pokus o cenzuru?
Doplňuji:
arygnoc-tak daleko jsem nedošla,že bych tlačila F5 do zbláznění. To si nemohu po pozření pučálky dovolit Teď si vlastně vyzkouším,jestli zčernám i při vkládání „doplnění“.Připadám si,jako bych vyvíjela nějakou podvratnou činnost-úplná Mata Hari !

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, anonym před 4328 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

dnes se mi to děje taky celý den :)
Doplňuji:
připadám si jak u bankomatu nebo, když si objednávám někde zboží a čekám na faktůru :(

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Buďme radi.
Konečne spôsob, keď odpovedi.cz reagujú na podnet užívateľa.
Hurá, číslo 5 žije!
PS.
Lebo admini na priame výzvy ešte stále nereagujú.
Doplňuji:
Pre menej znalých, je to zábrana proti dvojitému odosilaniu príspevkov. Veď sme o to žiadali.
Len keby miesto tej smutnej čiernej bol aspoň nejaký pekný obrázok, najlepšie z plaveckých pretekov…

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Sůwa

To máme z toho, že jsme si stěžovali na nedostatek informací na serveru. Teď aspoň víme, že náš požadavek je vyřizován 🙂, ale taky mne to pěkně vyděsilo.
Doplňuji:
Zkusím si ještě doplnění – v té informaci ale nechybí kouzelné slůvko 🙂.

Upravil/a: Sůwa

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Mně to dnes udělalo několikrát taky a už asi třetí den se hrozně dlouho načítá každá stránka, déle, než to „dlouho“, co je na tomto „vylepšeném serveru“ obvyklé
Doplňuji:
Jo, tak mi to dělá po každém odeslání odpovědi, otázky jsem nevkládala

Upravil/a: pusinka50

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

nie nie, to je novinka.
aby ste pochopili, že o Vás vedia, a nerobili to ako ja, že som do zbláznenie tlačil F5.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Také. Jestli to, že to ještě víc zdržuje než doposud, je nazýváno „vylepšením“, pak jsme opravdu v Česku, o tom není pochyb.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek