Vkládání odpovědí i otázek zde na Odpovědích mám dnes okořeněné.:D

Po každém odeslání textu mi zčerná monitor a objeví se text-váš požadavek se vyřizuje.Jedná se zase o nějaké vylepšení,novin­ku,něco jsem dnes odpoledne začala dělat špatně nebo jde o pokus o cenzuru?
Doplňuji:
arygnoc-tak daleko jsem nedošla,že bych tlačila F5 do zbláznění. To si nemohu po pozření pučálky dovolit Teď si vlastně vyzkouším,jestli zčernám i při vkládání „doplnění“.Připadám si,jako bych vyvíjela nějakou podvratnou činnost-úplná Mata Hari !

Nejlepší odpověď
briketka10

dnes se mi to děje taky celý den :)
Doplňuji:
připadám si jak u bankomatu nebo, když si objednávám někde zboží a čekám na faktůru :(

Další odpovědi
led

Buďme radi.
Konečne spôsob, keď odpovedi.cz reagujú na podnet užívateľa.
Hurá, číslo 5 žije!
PS.
Lebo admini na priame výzvy ešte stále nereagujú.
Doplňuji:
Pre menej znalých, je to zábrana proti dvojitému odosilaniu príspevkov. Veď sme o to žiadali.
Len keby miesto tej smutnej čiernej bol aspoň nejaký pekný obrázok, najlepšie z plaveckých pretekov…

Sůwa

To máme z toho, že jsme si stěžovali na nedostatek informací na serveru. Teď aspoň víme, že náš požadavek je vyřizován 🙂, ale taky mne to pěkně vyděsilo.
Doplňuji:
Zkusím si ještě doplnění – v té informaci ale nechybí kouzelné slůvko 🙂.

pusinka50

Mně to dnes udělalo několikrát taky a už asi třetí den se hrozně dlouho načítá každá stránka, déle, než to „dlouho“, co je na tomto „vylepšeném serveru“ obvyklé
Doplňuji:
Jo, tak mi to dělá po každém odeslání odpovědi, otázky jsem nevkládala

arygnoc

nie nie, to je novinka.
aby ste pochopili, že o Vás vedia, a nerobili to ako ja, že som do zbláznenie tlačil F5.

Damiana

Také. Jestli to, že to ještě víc zdržuje než doposud, je nazýváno „vylepšením“, pak jsme opravdu v Česku, o tom není pochyb.