marťa382

Vkládání obrázků k otázkám

Jdou vkládat k otázce obrázky, které nejsou na internetu?(myslím tím, že nemůžu dát odkaz z internetu) Nikde jsem se to nedočetla, takže předpokládám, že ne, ale přesto…

Nejlepší odpověď
hanulka11

jistěže jdou , do této tabulky http://www.na­dapenny.com/in­dex.php

si stáhneš fotku a zkopíruješ druhý řádek a vložíš ho pod otázku

nebo si fotku vybereš z jiného úložiště a vložíš sem odkaz

ale přímo fotku ne
Doplňuji:
nahrát fotky si můžete do všech řádků ale pak když je máte nehrané… se objeví tabulka a z té se kopíruje druhý řádek /asi jsem se špatně vyjádřila/

Další odpovědi
SonsyMite

Nejdou…

Sůwa

Taky jsem se na to ptala a dostala stejnou odpověď, ale já nahrála pokaždé první řádek až pak Hanulka psala, že se má nahrát druhý. Těch řádků je tam pět, tak by mne zajímalo na co všechno jsou ty zbývající tři, když první a druhý už máme vyzkoušené.
Tak teď jsem nahrála první řádek:
http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­1308nadap150441584­920232.jpg. Mně se zobrazí celá adresa, ale po odeslání už celá nebude. Podle to poznám, že to je dobře.
pro hanulku : já skutečně kopíruji první řádek, ne druhý, takže asi se dají použít oba. Na ty další tři se ještě zeptám. Sůwa