MajaIS

Vkládání fotografií z mobilu do počítače

Dobrý den,
zajímalo by mě, jak přenášet vlastní fotografie z mobilu(typ Sonny Ericson T280) do počítače. Nemám k tomu žádné jiné zařízení. Jde to přes Bluetooth? Děkuju moc za odpověď:)

Nejlepší odpověď
bafi77

musis mit bluetooth na pocitaci prodavaji to asi za 300 kc kdekoliv v pc prodejne a nebo mit kabel s telefonu do pocitace vetsinou ho dostanes rovnou k telefonu

Další odpovědi
anonym

krome bluetooth (kterym musi byt vybaven i pocitac) a usb kabelu (obvykle micro usb, nebo mini usb) je tu jeste moznost z telefonu vyjmout pametovou kartu a vlozit ji do ctecky karet (pokud je cteckou karet pocitac vybaven)