Vkládání fotografii do Microsoft powerpoint

Chtěla bych si vyrobit prezentaci. Když vložím fotografii do programu a udělám si potřebné úpravy a chci vložit další novou fotku tak se vloží do té předešlé upravené.Jaký je postup při vkládání fotografii kde dělám chybu,nemůžu to nikde vyčíst a nervozita začíná pracovat:-)

Nejlepší odpověď
1popelka1

Snad jsem tě dobře pochopila. Pokud chceš vložit obě fotografie na jednu stránku (jeden snímek), tak stačí kliknout myší na daný obrázek a držet levé tlačítko myši a obrázek se ti posune, kam chceš. Můžeš si ho i zmenšit/zvětšit. Pak stejným způsobem vlož i druhý obrázek.

Pokud chceš v jednom snímku jeden obrázek. Pomocí ctrl+m (nebo nahoře je Vložit-Nový snímek) vložíš další snímek prezentace.

Fotka se vkládá – nahoře Vložit – Obrázek – Ze souboru – a vyberte si fotografii.

Další odpovědi
verka

Musíš kliknout na ikonu nový snímek.