afro.minerva

Vkládání fotek do obrázkových předloh na netu.

Hledám stránku, kde by se dalo přímo na netu vkládat fotky do vzorových šablon obrázků, ale aby to bylo v češtině. Našla jsem takovou stránku jenom v angličtině a jelikož anglicky nepremávam, tak to potřebuju česky.
Samozřejmě bych to chtěla zdarma…

Odpovědi
HerbiG

www.skladobrazku.cz

DAEMON

Pokud jste našla nějakou takovou stránku a to v angličtině doporučuji si k prohlížeči nainstalovat prekladač google toolbar -stačí na stránce pouze máčknout přeložit a bude vám to vše překládat.

Zdroj: http://www.go­ogle.com/intl/cs/to­olbar/ff/index­.html