Víza do Kanady

Docela by mě zajímalo, proč Češi musej´ jezdit pro víza do Kanady až do Rakouska?

Odpovědi
petr83

Uvádí se, že je to z kapacitních důvodů pražského velvyslanectví. Navíc nejsme jediná země pro kterou vyřizuje velvyslanectví ve Vídni víza. Více najdete ve zdroji níže.

Zdroj: www.internati­onal.gc.ca/mis­sions/czechre­public-republiquetche­que/visas/faq-ces.asp

gillan

Prostá odpověď: přeci kvůli těm, kteří zneužívají štědrý sociální systém Kanady, tihle existence asi těžko budou jezdit do Vídně pro viza, když jim je tam na 100% nedají.

Fridolinek

Oni to pošlou i do Prahy, jenom to trvá až 3 týdny. A nejsme jediní kdo to tak má.

dewil

Vůbec bych neřešila otázku kde, ale proč vůbec k tomu došlo…chyba je někde jinde než na Kanadské straně, docela je chápu

Dandi

Rozumím důvodu proč Kanada znovu zařídila víza a jak už se tady napsalo, ne každému se vyplatí do vídně jet a ti co tam jet nechtějí tak si o to požádají a do tří týdnů to mají v praze pokud jim to povolí