Vítejte ranní ptáčata.

Přeji krásný den a nadcházející víkend,který u mne zakončí 2 týdny lenošení.
Doplňuji:
Tak to vás asi naštvu,proto že na Pacovsku svítí sluníčko a z lesů v okolí stoupá pára,což je známka že porostou.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Krásné ráno ti přeji i všem kdo přijdou.

Ráno byla mlha jako mlíčko ,
ale už svítí sluníčko.
Den bude krásný
a my budem zase šťastný.

Další odpovědi
dědapetr

Také přeji pěkný den,v Brně je mlha slunce nikde.
Doplňuji:
9:55 už také svítí slunko.

Deli

Jsem trochu ospalé ptáče, ale také přeji dobré ráno všem. 🙂
Na Plzeňsku je také hustá mlha, žádné slunce.
A to dnes balíme a jedeme kempovat…
Doplňuji:
No tak to je program Vašeho víkendu jasný, ne? 🙂

tom004

Po bytě,se motám,jak vítr v bedně už od páté hodiny ranní,pekl jsem houstičky.Slun­ce,začíná nebezpečně hřát.Přeji hezké ránno,všem.

hanny 2

Dobré ráno!Ten víkend na Moravě má propršet,tak mě to nebaví.Dcera se zetěm jedou do Čech na motorce a my budem hlídat 10měs.vnoučka.Tak snad aspoň tam budou mít sluníčko!