hanny 2

Víte,že zemřela Whitney Houston?

http://www.no­vinky.cz/kultu­ra/258872-smrt-whitney-houstonove-vyvolala-vztek-na-jejiho-exmanzela-browna.html

Nejlepší odpověď
Damiana

Ano. Život s drogami bohužel jinak než špatně dopadnout nemůže. ☹

Další odpovědi
briketka10

achjo tak to jsem nečetla, měla jsem ji ráda i přes to vše..
nádherně zpívala a byla krásná..

anonym

Jak by ne, od rána je toho plná TV i net.
Je jí fakt škoda, ne nadarmo zůstává dosud nejoceňovanější zpěvačkou v celé historii showbyznysu. Drtivá převaha komentářů je natolik výmluvná, že je tady už zbytečné cokoliv dodávat.
Zcela čerstvý odkaz je na ohlas o vzteku na jejího exmanžela Browna, který ji de facto zničil jak kariéru, tak nakonec i život.

Zdroj: http://www.no­vinky.cz/kultu­ra/258872-smrt-whitney-houstonove-vyvolala-vztek-na-jejiho-exmanzela-browna.html

hanulka11

hned ráno jsem to četla

Bičiště

Kdo jede na tygru …, a ona na něm jela! (nemůže sesednout)
U nás na tom „tygru“ jel třeba Schelinger,Hrzán a asi i Šlitr, a další, a zatím ještě jede třeba i Bartošová.)