akcul

víte že vždy když je 1.v neděli je vždy pátek 13. zajímavé že?

jako třeba dnes:)

Nejlepší odpověď
Drap

Ono to ani jinak být nemůže. Platí třeba i : Pokud měsíc končí v sobotu, tak v příštím měsíci je pátek 13-tého

Další odpovědi
briketka10

no a když se najím, tak mám vždycky plný žaludek to je taky zajímavé a ..pak 🙂

www

Ani já v tom žádnou zajímavost nevidím. Týden má vždy 7 dnů, takže jinak to ani vyjít nemůže. 😉

Conchus

Probůh, co na tomhle je za zajímavost? A víš, že když je v pátek 13., tak druhý den bude sobota 14.?

Hykam

No a když je 1. v pondělí, tak 13. bude v sobotu.
Zajímavé že 🙂
Doplňuji:
A taky vždycky 🙂