Víte,že v Ceské Republice je nejméně věřících lidí z celé EU?

Víte,že v Ceské Republice je nejméně věřících lidí z celé EU? Zamyslete se laskavě všichni sami nad sebou a zhodnoťte svůj přístup ke svým bližním, k sobě samým,k přírodě a k Našemu Všemohoucimu BOHU,Který Stvořil všechno lidstvo,zemi,Vesmír a Všechno co v něm jest.Mněli byjste být na Boží Straně a NA straně všech Věřících nemyslím tím Modláře.Nejsem žádná fanatička ani mravokárce.Jednou všichni budeme BOHU skládat účty.ZAJ-PO.

Nejlepší odpověď
quentos

Jenom blbec si může myslet, že je to proto, že jste věřící. Je to proto, jak nás všechny neustále káráte, ač na to nemáte právo. Nemáte ani právo nám kázat, na čí straně máme stát. „Nejste žádná fanatička ani mravokárce“? Ale vždyť se tak chováte! Je vám nás všech líto? Ehm… spíš nám je líto vás.

Další odpovědi
Nuk nuk

Milá Zaj-po,

jakožto věřící křesťanka si dovolím Vás trochu napomenout a doporučit Vám jednu věc.Otevřete si jednu takovou velmi známou knihu, tuším, že se jí říká Bible ;) a zvlášť si pročtěte tu část, kterou lidé pojmenovali Nový zákon a především si přečtěte ta čtyři evangelia, která jsou pro nás křesťany stěžejní. Čtěte hodně pozorně. Věřím tomu, že brzy přijdete na důležitou věc. Zkuste porovnat, jakým způsobem jednal s lidmi Pán Ježíš a jak s nimi jednáte Vy.
Ježíš Kristus byl a je Syn Boží a Spasitel, Král králů, a přesto s lidmi jednal s láskou, sklonil se na jejich úroveň. Bavil se stejně s žebráky, hospodskými štamgasty nebo prostitutkami, s láskou a pokorou mluvil s obyčejnými lidmi a s dětmi. Na nikoho neřval a nekřičel – s výjimkou kněží, kteří ale se měli řídit Bižími zákony, protože je znali. Byli to zákoníci, a lidem otloukali o hlavu, jak mají žít, přestože tak sami nežili- proto na ně byl Ježíš trochu přísnější.
Ježíš byl tichý a pokorný srdcem.

Kdo jste Vy, že si nárokujete právo tady na lidi křičet a vztekat se jako malá holčička? Ti lidé, na které tu byť písemně křičíte, Boha neznají, nevědí, proč by měli dodržovat Vaše představy. Způsobem, kterým to tu děláte je ovšem k Bohu nepřivedete, to jim spíš dodáte další příčinu, aby Ho nehledali. A jestli máte v plánu zvýšit počet věřících v ČR, doporučuji Vám Ježíšův způsob, je takový účinnější.

S přáním BOžího požehnání a otevřených očí i srdce.

dudu

Pan Horníček říkával, že Bůh má nejraději ateisty, protože ti ho alespoň neoběžují svými problémy a stále po něm něco nepožadují. Ne nechci se rouhat ani posmívat, ale ve Vašem případě mě přímo nazdvidne již ten kazatelský tón. Proč se mám nad sebou zamýšlet a hodnotit přístup ke svým sousedům a okolí. Ctím slušné chování a mám přírodu moc rád. Jsou snad Češi EU jiní lidé, nebo za jejich vlažný vztah k víře mohou sami cirkevní představitelé, kteří nás nedokázali zaujmout a nadchnout a zklamali ve svém historickém i současném chování? A nestrašte prosím božím soudem, jestli se opravdu chováme tak blbě, dříve nebo později si to s námi vyřídí matka Země.

GangstaHelper

Co to má být? Pokud se nás snažíte pobavit, tak se Vám to povedlo.

Že je zde nejméně věřících vím, a jsem hrdý na to, že mezi ně patřím.

panenka

Já osobně nic ZAJ-PO proti vám nemám a pokud zde někdo takový je tak se na něj vykašlite a hotovo.

Luss

Rozhodne nesoudim cloveka podle toho, zda je verici nebo ne. Ac sama ateista (dost zaryty), mam mezi kamarady spoustu vericich. Je nabozenska svoboda a stejne jako my bychom meli ctit Vas narok na viru, Vy byste nemela vyhrozovat skladanim uctu pred Bohem a kazdy druhy prispevek prospikovat az fanaticky projevem Vaseho zivotniho postoje. Pro me napriklad zadny Buh neexistuje a je to jen a jen moje vec. Ze neverim neznamena, ze se ke svym blizkym nechovam slusne. Uz pokolikate apeluji, at se zde neresi takova temata jako jsou osobni sympatie a antipatie, body, palce atd. Kurnik, me prece taky kazdy musi mit raaaaaad :))))) a davat palce nahoru…(to byl vtip samozrejme)

SinceX

Zaj-po, omlouvám se, ale proč nás kárate? Ano věřících je zde málo, ale existují za to i jiné náboženství, například Pravoslaví. Například pravoslaví, je hned po katolické církvi jedno z nejvíce navštěvovaných, dokonce jsem to četl někde ve statistikách. Dále bych chtěl upozornit na slovo mněli a byjste..Příště se spíše dívejte na sebe, než budete rozkazovat jiným :)

led

A ja som si myslela, že obdobie INKVIZÍCIE už skončilo. Upaľovanie čarodejníc už nie je moderné.
Pozrite sa do histórie, svetoví velikáni boli tolerantní k ľuďom iných vierovyznaní. Prečo vy nedávate iným možnosť mať iný názor?
Poznámka: myslím, že táto stránka nebola zriadená s úmyslom štvať ľudí proti sebe…

Jirka K

Jako bůh nestvořil nic ani není,protoze kdyby byl tak nejsou takove pohromy jako ted.

ReHu

Mohu věřit, ale nemusím o tom zde sáhodlouze kázat.
Být tebou, povznesu se nad problém, který ani problémem není, jen se z toho dělá.
Čím více se toto téma zde bude vířit, tím hůře. Pro nás všechny.