Damiana

Vite, že tu máme stříbrného Vlka z lesa? Popřejete?

Vlk z lesa přiznal(a) barvu – je stříbrná! Tedy zatím…
Gratuluji a přeji hodně štěstí na cestě ke zlatu! 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

Všem vám velmi děkuji za hezká přání.
Doplňuji:
http://www.fret­ka.cz/files/ti­nybrowser/ima­ges/palecNaho­ru.jpg

Další odpovědi
anonym

Vlku z lesa promiň, ale já si opravdu nevšimla v rámci toho humbuku kolem mého stříbra (viz.diskuze). Než jsem to stačila napravit, ujala se toho Damiana. Takže velká gratulace!!!

anonym

gratuluji a šup na zlato

Drap

Gratuluji, a přeji mnoho dalších úspěchů

aramah

Ho ho to je nával dlouho nic a teď další šťastlivec…
Vlčku gratuluji 🙂

hanulka11

taky moc gratuluji

tom004

Sice opožděně, ale o to raději gratuluji. Zlato nezaspím.

Bublinnka

GRATULUJI!!!

manon

Ráda se připojuji.

Lorrien

Gratuluji, dobrá práce ;)))) Mnoho lidí díky Vám našlo odpovědi na své otázky :)))

RyuzakiKate

Užij si to, cesta je ještě dlouhá, ale my víme, že toho dosáhneš už brzy, soudě dle tvých otázek i odpovědí :)

briketka10

Gratujuli a taky se omlouvám :))
to víš žebříček nesleduji, tak
ať se ti daří na té cestě ke zlatu
hódně štěstí :D))

iceT

taky moc moc gratuluji.....

anonym

Jsi skvělá! Jen tak dál a rychle k dalšímu kovu. Blahopřeji.

anonym

Ještě jednou velmi děkuji.

anonym

Pozdě, ale přece, takže též vítej do klubu!
Opět časový rozdíl mezi vložením otázky a jejím uzamčením – pouhá hodina.
Správně byla Vlk z lesa stříbrná už dříve než Bohemica, možná jen briketka přehlédla – viz diskuze v odkazu:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/bohemica-nase-mila-ma-stribro-huraa
P.S. Jinak oslavenkyně přišla o 2 měsíce později až po Bohemice (4/2012), takže k téže metě byla rychlejší, možná aspirovala i na titul „Skokan roku“.

Damiana

Jó, kdo pozdě chodí – však to znáš…:-) Myslím, že hodina na přání je ve slušné společnosti až až. Bylo by docela faux pas, kdyby to tu „viselo“ jak trenky v průvanu ještě druhý den…:-)

briketka10

:)))

Damiana

A propos – přát se dá i v diskuzi a o body nám přece nikomu nejde, tak co…:-)

briketka10

hele doktore už mě nech na pokoji, když se ti to nelíbí, tak jsi měl přát ty sám ještě je v pořadí Lucilej a to se ti nechce viď jí přát ke stříbru stydíš jo, nebo jak ??
ale pořád si mě brát do pusy ?? nechci být sprostá
na to tě užije žejó ??
a už se jdi vycpat s tím komandováním, proč se otázka uzamkla možná jen proto, že si to ten onen ani neuvědomí a dá nominaci, protože se mu ta otázka líbí a zasměje se – to ty neznáš ??
ty jen mlátíš okolo sebe KODEXEM !! a urážíš ostatní !!

Drap

Přesně jsi to vystihla.

Pájo

Gratuluji i já ;)

Sůwa

Vlku z lesa, gratuluji ke stříbru. Zatím se ještě můžeš těšit na zlato a pak už na nic… 😁.

anonym

Tak jako kov se mi více líbí stříbro než zlato, ale ještě více se mi líbí korále.

Damiana

🙂 Tak tohle by chtělo zarámovat. Tak nějak si představuji zdravý přístup k bodování na Odpovědi.cz. Skvělé!!:-)))

johana 56

Gratuluji a děkuji.

annas

Připojuji se rovněž ke gratulaci.

anonym

take gratuluji .. mame tu celou smecku vlku .., ale vlk z lesa je z nich nejrychlejsi .. byl asi nejhladovejsi .. :)

  • iv-

anonym

Nejhladovější Vlk určitě není, jenom ví kde narazit na zajíce. 🙂