MajaIS

Víte že skupinu ABBA tvořily 2 manželské páry?

Téda toto jsem ještě donedávna netušila… A víte že Agnetha a Bjorn většinu skladeb „odzpívali“ už dítětem? Nevíte jak je to s touto tehdy ještě slavnou skupinou dnes? Moc dík za příp. info ;))

Nejlepší odpověď
Miroslavst

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/AB­BA

  • Agnetha Fältskog (*5 dubna 1950, Jönköping)
  • Benny Andersson (*16. prosince 1946, Stockholm)
  • Björn Ulvaeus (*25. dubna 1945, Göteborg)
  • Anni-Frid Lyngstad (*15. listopadu 1945, Björkasen, Norsko)

Další odpovědi
BEAES

Tu o ABBA máte čtení…

Zdroj: http://o-skupine.hudeb­niskupiny.cz/ab­ba

quentos

vím :{)> je to všeobecně známo

ve Švédsku se s manželskými hudebními skupinami asi roztrh pytel, Roxette jsou na tom pobně (ale jsou jen dva)

Děda Louda

Ano, to víme od nepaměti.
Dnes o sobě nechávají občas vědět, spíše ale v nostalgickém revivalovém duchu.

vodka

jo ,a víš co je na ABBJE zajímavé?
ta která zavinila že se rozpadli chce,abi se dali zas dohromady!!!!!