fcoop

Víte,že se ví,jaký TO bude mít zítra průběh?

Na co se tedy můžeme 21. 12. 2012 těšit?

05:00 – Budíček
06:00 – Příchod Mayské delegace
07:00 – Příchod mimozemšťanů
08:00 – Příchod vedoucích představitelů EU
09:00 – Příchod Svatých a nebeské delegace
10:00 – Hymna na počest konce světa – Stairway to Heaven, Highway to Hell
11:00 – Uvítací řeč pronesená organizátory Ivo A. Bendou, Petrem Hájkem a Adamem B. Bartošem
12:00 – Vyhodnocení vývoje lidstva v posledních třech tisíciletích
14:00 – Tisková konference
16:00 – Vyjádření Tomio Okamury
17:00 – Začátek estrády.
17:10 – Dan Nekonečný
17:30 – Tombola o hodnotné ceny
18:00 – Odchod mayské a mimozemské delegace
19:00 – Ohňostroj
21:00 – Odchod nebeských delegací
22:00 – Ukončení slavnosti a závěrečné slovo Václava Klause
23:00 – Konec světa
23:30 – Slavnostní projev o budoucnosti Evropské Unie
 (Net)

Nejlepší odpověď
annas

Všechno v pohodě.

Myslím si, že před koncem světa všechny zachrání Chuck Norris. Vždyť ani dinosauři nevymřeli jen tak. To se Chuck Norris rozhodl, že s nimi zatočí, protože mu okusovali kytky. Navíc postavil stroj času a vrátil se časem zpět a změnil mayský kalendář …

Další odpovědi
led

Doteraz som si myslela, že nemôžme vedieť všetko vopred, ale len mať pocit „tušenia tieňa“, ale vidím, že organizátori dali na reklamu.
Scénar akcie „Koniec sveta“ je zaujímavý, ale vzhľadom na jeho celosvetový význam prosím o doplnenie informácií podľa akého času sa máme orientovať Greenwichský čas, SEČ, slnečný čas, či podľa mayskeho času. Kto vystúpi v kultúrnom programe, budú párky a pivo? Ako je postarané o bezpečnosť prítomných? Bude tam aj detský kútik, pre zatúlané deti? A čo počasie, čo hovoria rosničky? Ako bude zabezpečená doprava ´účastníkov zájezdu´. Nakoniec hlavná otázka, kde sa bude konať ´show´?
Vidíte otázok je dosť, veď prichystať takú veľkú akciu a bez sprievodného násilia nie je len tak…

Damiana

😁Tak nějak si to představuji, plus Spasitele – Chucka Norrise.

Btw – lukas.zmizik tě už předběhl, abychom mu neupřeli právo prvního fóru:-)))
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-zbavit-strachu-z-konce-sveta

redy

Konečně rozvrh, už sem myslela že bude chaoz :DDDDD

johana 56

Vím a těším se.I když můj debilníček hlásí jiný program a já se budu řídít podle něj,přesto děkuji za nové informace.

07.00 – Budíček
08,00 – Snídaně a nezbytná ranní hygiena
09.00 – Kontrola zavazadel
11.00 – Příprava lehkého oběda,poslední úklid,vypnutí spotřebičů a vody
12.25 – Odchod na nádraží
18.45 – Jsem u cíle,hory jsou na dosah
19.00 – Přivítání s nejbližšími,po­sezení,výměna čerstvých informací
21.30 – Horský vzduch působí,odcházím na kutě,na půlnoc si počkám až na
Silvestra

Proto si již nyní dovoluji popřát Vám všem klidné a pohodové prožití svátků Vánočních a v Novém roce hlavně zdraví.

Šárina13

:DD kde si to našel?

Drap

Takto nějak jsem si to i představoval

zzzzz

🙂
Doplňuji:
Tak to jsem se málem počůrala smíchy.

huxa

super skladbičky, doufám, že budou vysílány dostatečně nahlas a live, žádná nahrávka, Tomia si rád poslechnu, určitě bude mít hodnotné návrhy a Dan-klasika.
Bude svařák smím-li vědět? :)

kapka

fcoope, nikdo nepřišel… tvrdne mi tu chléb se solí… ☹