Víte,že se slovo „vole“ dá používat jako interpunkční znaménko?

Nejlepší odpověď
barnajka

Jasně – proč neuzákonit, co už stejně platí? Vola za každou větou dneska říká pomalu půlka populace :))

Další odpovědi
annas

Dědopetře, přece i dívky se takto oslovují, i když vůl je rodu mužského … Kam jsme došli, kdo to ví… Když oslovení slyším …

dědapetr

Tak to tedy nevím a slyším to poprvé.Kde jsi to zjistil?
Doplňuji:
Je ta otázka myšlena ironicky,vím že je to slyšet na každém kroku.A nejsem ani překvapen,neboť kousek od nás je střední škola a jsou slyšet i hrubší slova i od dívek.

Děda Louda

Nojo vole

Ella

Ty jo vole tak to je hustý vole to mě nenapadlo vole…:)
Neberte to nijak osobně barbakane, takhle akorát mluvili kluci od nás ze třídy, za každým druhým slovem vole… takže souhlasím s vámi – vole jako interpunkční znaménko už funguje… =/