Víte, že se na trhu objevila novinka – zahradní studánka?

Koupili byste si ji za ty peníze?

http://img.sba­zar.cz/big/2013­09/1320/16/5233710e160b9­8809f490100.jpg

Nejlepší odpověď
setapouch

Nepises, za kolik ze je k mani. Nicmene ne, nekoupil bych ji, nemam duvod.

Další odpovědi
ivzez

Takovou příšernost?
Ne!

Ale ta zahrada na obrázku není špatná…

střevo

no to je krása !
já si ji voblepím dole černejma kachličkama a vršek natřu na šedo – to je vono, né ?

gecco

Koupím, beru dvě…
😉
Ovšem pouze za předpokladu, že v příslušenství je zakletá žabka (princezna, ještě nepolíbená) a v ceně je, samozřejmě, ta zahrada…
😉

lota

Tohle je zahradní studánka? Tak to čučím. Novinka to dle mého názoru není, v zahradách to jde vidět už dýl, jen až teď vím, že to je studánka. Do teď jsem myslela, že je to kýčovitá zahradní dekorace.

ReHu

To bych nechtěla ani kdyby mi za to platili.

Klaproth

Novinka? Tahle záležitost se prodává už nejméně 15 let.