ptáč

Víte že rostliny jsou nejvyšší formou života na Zemi?

Vědci budou nesouhlasit. Ale nejvyšší formou není člověk. Rostlina nikam nespěchá, protože není kam. Oproti její jednoduché stavbě je člověk dynamicky hnijící maso které někam spěchá a není kam.

Odpovědi
Kiti

Když už, tak bych bejt tebou uvedla spíš to, že si ve dne sami vytvoří kyslík, který potřebují v noci, že jsou v malém prostoru (třeba lahvi) schopné si vytvořit mikroklima nebo třeba že jsou sami sobě „potravou“ protože jejich opadané listy nebo jehličí se znovu stávají půdou, kterou rostlina potřebuje k růstu.
Že nespěchají mi nepřijde jako dobrý argument pro tvoji myšlenku.

Quimby

Kde si sebral tvrzení, že člověk spěchá?
Rostlina také spěchá, také má své cíle.
Vyšší forma je ta, co nespěchá?
Hnijící maso? Nejsem sice na světě tak dlouho, ale nevšiml jsem si, že bych hnil.

arygnoc

asi potrebuješ presadiť.
najlepšie k nejakej mäsožravke.

;)