fcoop

Víte,že Praha,a asi i okolí má nový tv program? Vypadá to na takovou vcelku sympatickou pavlač. „METROPOL TV“

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Ano

No tos teda objevil Ameriku. My všichni to máme na kabelovce nejméně už od loňska jako samostatnou stanici. A i před tím to byla pravidelná relace na UPC info i dalších privátních kanálech.
Jedinou hvězdičku ti dala důvěřivá Kerberus, která bydlí přes 230 km od Prahy, takže ani netuší, která bije.

Další odpovědi
terry

Ne

A je mi to „šumák“ 🙂

kropitko

Ano

filva

Ne

fcoop

No – ono to vypadá,že je nová pro mě.Podle počtu dílů pořadů.

fcoop

Jak to myslíš,doktore – „důvěřivá Kerberus“?
Já tedy udělal podfuk, a ona je tak naivní?
Brzdi,prosím.
Mimochodem – v příspěvku jsem to snad dost jasně uvedl.

anonym

OK, brzdím a vysvětluji, věřím, že to u tebe byla pouhá neznalost, která tě omlouvá a ta výtka byla jen taková odlehčující nadsázka na tvou vlastní domněnku, žes trochu ujel – s odkazem na počet hvězdiček.
Význam měl být, že tvou otázku mohli považovat za zajímavou jen nezasvěcení ve zbytku ČR, kde logicky tento digitální signál chybí.

Kerberus

ad Dr.Axl????

Ad fcoop – děkuji.