Víte že OSVČ mají nové přiznání od t.r.?

http://www.pod­nikatel.cz/clan­ky/nektere-osvc-letos-podavaji-nove-pojistne-priznani-vime-koho-vseho-se-tyka/#utm_sou­rce=newsletter-html-d&utm_medium=tex­t&utm_campaig­n=2014-01-20
Seznam přiznání, které musí poplatníci vyplnit, se letos rozšířil o pojistné přiznání na důchodové spoření. Toto přiznání musí podat všichni účastníci druhého pilíře, za které pojistné výhradně neplatil zaměstnavatel. Přiznání nemusí ještě řešit ti, jejichž pojistné činilo za celý rok 0 korun. Zbylí poplatníci, kteří musí pojistné přiznání podat, mají čas do začátku dubna. Lhůta pro pojistné přiznání je totiž stejná jako lhůta pro podání přiznání k dani z příjmů fyzických osob.

Odpovědi
Funna

ne…a žíly mi to netrhá, páč nejsem ani OSVČ a ani blázen, abych se hrnula do druhého pilíře…

Hlada

To nevím. Myslím ale, že těchto přiznání bude jako šafránu. Čověk, který samostatně podniká, by měl umět zacházet s penězi.