hanny 2

Víte,že Ocko má stříbro?Gratulujte se mnou!

Ať hledám jak hledám,zatím si toho nikdo nevšiml!
Ocko – moc blahopřeji,za měsíc se to tady snad nikomu nepovedlo!

Nejlepší odpověď
anonym

Moc Vám všem děkuji. Jsem si dobře vědoma, že bez Vaší podpory by to nešlo.
Jenom poupravím, že to není měsíc, ale přesně 52 dnů. Zas tak dobrá nejsem.
Neplánovaně zítra jedu hlídat vnučku, tak Vám ještě jednou poděkuji zítra navečer (moje věčné problémy s palci, stydím se za to). Ach,jo.
Jsem moc ráda, že jsem mezi Vámi. Jste skvělá parta lidí.
Doplňuji:
Ještě jednou Vám všem děkuji. Dojali jste mne a potěšili. Jsem ráda, že mezi Vás patřím.

Další odpovědi
anonym

Protože po nápadité gratulaci Damiany jsme všichni už jen druzí, tak jen skromná glosa:
Fandím a držím palce, dnes už 2. jubilantce,
(a tentokrát pochopitelná absence briketky).

Andělé

Přidávám se ke gratulaci ke stříbru,to byl pěkný fofr..:-) Jen tak dál..

hanulka11

Gratuluji, jsi to rozjela …panečku

terry

Gratuluji a díky za slušnost a dobré rady.

http://www.kvetiny-kytice.cz/data/US­R_037_DEFAULT/op­posites_attrac­t.jpg

anonym

Přidávám se ke gratulaci! K tomu soukromé poděkování za mailové odpovědi na moje „administrativní“ dotazy…:D

Damiana

Moc Ti gratuluji Očko – to tedy byla rychlost, pane jo!
Cením si Tvých odpovědí a přeji Tobě i nám, aby Ti entuziasmus pro tuhle stránku vydržel i nadále.
Posílám Ti několik „jmenovkyň“ pro štěstí…:-)
http://angalo­.blog.cz/0708/zi­vorodka-duhova

zzzzz

Je šikulka. gratuluji

Jikra

No tak to já se velice rád přidám a gratuluji ke stříbrnému úspěchu. Tak to byl teda „fičák“. Ale jo, jen tak dál a houšť.
Dobrá práce!

Drap

Připojuji se ke gratulacím za raketový start

pizlicka

tedy ocko,klobouk dolu.od zacatku,co te ctu,jsou tve odpovedi zlaté!proto ten raketovy start pres stribro.gratuluji!

WeeBear

I já se přidávám ke gratulacím. Za pár týdnů tu nikdo určitě tak rychle stříbro nezískal. Předpokládám, že i cesta ke zlatu bude rychlá a doufám, že k ní povedou stále tak úspěšné odpovědi, jako doposud. Takových, jako je Ocko tu potřebujeme ještě hodně.. Jen tak dál. Smekám! 🙂

casey

No, opet ponekud opozdene, ale tez velice gratuluji k tak rychle dosazenemu stribru. Doufam, ze vydrzis a stejne rychle dosahnes i mety nejvyssi.

ondra07

Taky ti gratuluju. A děkuju ti za tvoje skvělé odpovědi, kterými si mi vždy pomohla s mými problémy. Snad se to za pár týdnů povede i mě získat stříbro. :) Mám to tady rád.

veruska

Gratuluji a přeji hodně štěstí!

johana 56

Srdečně gratuluji,kvělá práce.

anonym

Moc děkuju.

annas

Rovněž se připojuji ke gratulaci.

anonym

Jsem za Vaše přání obzvlášť vděčná.

led

Kto vyhrá v súťaži s Robinom Hoodom?
Naša strelkyňa Ocko, čo má dobré Očko, stred pretne svojim strieborným šípom.
Blahoželám

anonym

Led, a to ani netušíte, že jsem se původně chtěla zaheslovat pood jménem OČKO. Chybička se mi vloudila i tam. No, co se teď dá dělat. Rozesměje mne to pokaždé, když otevřu počítač.
A ještě jedna věc – díky za Vaši připomínku k Sudetům – dělala jsem opravu a vymazala „až po“ a pak už jsem to nezkontrolovala. Byla jsem na sebe tak naštvaná, že jsem raději nereagovala. Byla to blbá a zbytečná bota. Dík.

led

To sa stáva, človek chce niečo opraviť a urobí opak.