jendahun

Víte že název Avatár vzniklo na Moravě?

Tak jako Češi,respektive Čapek jsou světoví vynálezem slova Robot, tak i Moravané jsou za vznikem slova Avatár. Vzniklo to tím,že se lidem v určitých nejmenovaných oblastech Moravy(Mořkov,Hod­slavice,Hosta­šovice),začalo posmívat,že jsou potomci, kříženci Avarů a Tatarů kteří se v té době vyskytovali v této lokalitě.Teď jsem tomu dal,budu muset jezdit domů jinudy.
Doplňuji:
Drap- máš pravdu.I Pokemón tu vznikl.Cérko,„po­kémón jé“ ten tvůj syn.

Nejlepší odpověď
Drap

V této lokalitě vzniklo již více mezinárodně uznávaných pojmenování např :
GPS – gde proboha su