Avatar uživatele
irij

Víte, že na www.hoax lze rozlišit podvrhy?

Rozčiluje mne vždy, když mi přijde email a na něm již úvodem"pošli to dál co nejvíce lidem". Obyčejně katastrofická zpráva po porovnání v hoax úplná blbost. Ale všichni ty blbosti, z nichž některé mají řadu variant, šíří bezmyšlenkovitě dál. Co vy na to?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, Terryle před 4902 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

co na to ? že na to stačí jen lepší anti-spam filtr, na gmailu mi takto hromadne preposilane zpravy spolu s obchodnimi nabidkami konci automaticky ve slozce nevyzadane posty a nemusim si ji ani vsimat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Terryle

Tleskám, že vás to sem napadlo dát. Stránku samozřejmě znám a rozesílám jako odpověď na ty poplašný maily :) Dát to sem je super nápad, jen ať o tom ví co nejvíc lidí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
nnn1

Zrovna před cca hodinou jsem dostala na jedněch str., kde jsem registrovaná, zprávu, kterou mám poslat dál… Jinak zemřu… :x … Ale ani jednomu člověku tento spam, výhrůžku, zastrašování nepošlu.

Je tam nelogicky napsáno, že když to nikomu nepošlu, tak „DNES VEČÍR“ zemřu a mám to poslat 15 lidem – a po dalších několika větách je napsáno: „Pošli tento dopis 20 lidem do 96 hodin“
Opravdu velká logika – buď to mám poslat ještě dnes, nebo mám čtyři dny. A mám to poslat 15-ti, nebo 20-ti lidem?? 😶

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek