Avatar uživatele
anonym

Víte že,na rozvodu manželství jsou vinny obě strany ? Manželka a …

… tchyně?!
Doplňuji:
Dr.Axle,tak Ty si myslíš,že vtipy nenosím ve své hlavě?To si ji mám urvat a vložit do otázky. Nevstával jsi prde*li z postele? Baví tě ze sebe dělat … ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? GM, samicek333, Drap, fcoop před 4559 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

To je známá věc už odpradávna. Je dobře, že pořád jerště zůstávají věci, které se nemění.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dudu

A nebude to spíše tento důvod:
on si myslí, že ona zůstane pořád stejná a ona se domnívá, že si ho předělá k obrazu svému?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Až na to, žes to opsal z aktuální upoutávky na ČT1, je to nejen vtipné, ale i pravdivé, takže jediné negativum ve tvůj neprospěch, že ti chybí původnost a naopak přebývá plagiát (pokud jsi neuvedl zdroj či inspiraci, viz v kodexu vydávání cizích výroků za vlastní vědomosti).
Doplňuji:
Ad barbakan, opět potvrzení staré pravdy, – komu dojdou argumenty, snižuje se k vulgaritám a agresivitě.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

hmmm… zajímavé

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MILAN1961

To je přesně můj případ

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Raději vulgární než inteligentní šašek!

před 4559 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
GM

Barbakane, doktora tak neber a nenech se vyprovokovat, on za to nemůže, je to asi nějaký nerudný dědek. A jak ti uběhla sobotní noční? U mě dobrý.

před 4559 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

GM ta sobotní noční se nekonala,bo jsem byl na ranní(změna z popudu vedení) ,ale i tak to celkem ubíhalo.

před 4559 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek