Víte že,na rozvodu manželství jsou vinny obě strany ? Manželka a …

… tchyně?!
Doplňuji:
Dr.Axle,tak Ty si myslíš,že vtipy nenosím ve své hlavě?To si ji mám urvat a vložit do otázky. Nevstával jsi prde*li z postele? Baví tě ze sebe dělat … ?

Nejlepší odpověď
Drap

To je známá věc už odpradávna. Je dobře, že pořád jerště zůstávají věci, které se nemění.

Další odpovědi
dudu

A nebude to spíše tento důvod:
on si myslí, že ona zůstane pořád stejná a ona se domnívá, že si ho předělá k obrazu svému?

anonym

Až na to, žes to opsal z aktuální upoutávky na ČT1, je to nejen vtipné, ale i pravdivé, takže jediné negativum ve tvůj neprospěch, že ti chybí původnost a naopak přebývá plagiát (pokud jsi neuvedl zdroj či inspiraci, viz v kodexu vydávání cizích výroků za vlastní vědomosti).
Doplňuji:
Ad barbakan, opět potvrzení staré pravdy, – komu dojdou argumenty, snižuje se k vulgaritám a agresivitě.

Ella

hmmm… zajímavé

MILAN1961

To je přesně můj případ

anonym

Raději vulgární než inteligentní šašek!

GM

Barbakane, doktora tak neber a nenech se vyprovokovat, on za to nemůže, je to asi nějaký nerudný dědek. A jak ti uběhla sobotní noční? U mě dobrý.

anonym

GM ta sobotní noční se nekonala,bo jsem byl na ranní(změna z popudu vedení) ,ale i tak to celkem ubíhalo.