Drap

Víte že Monet nebyl jen úžasný malíř, ale i velký obdivovatel zahrad a květin ?

další informace v prezentaci
http://letecka­posta.cz/125491671

Nejlepší odpověď
anonym

Ano, vím. A vím i to, že zahrady, které maloval, byly většinou jeho vlastní.

Další odpovědi
Kohut57

Mezi malíři a umělci není Monet sám s touto vášní, i když asi nejznámější. I u nás jsou úžasné soukromé zahrady, v Líšťanech či Dubanech, kam jezdí relaxovat i japonský velvyslanec.

briketka10

v takovém krásném domě jsem si vždy přála bydlet a mít zahradníka..
to byl jen sen malé holčičky – naše babička měla takto krásnou zahrádku a sousedka u nás taky, když jsme si šly pro vysvědčení vždy nám každé dávala tři nádnerné bílé lilie..

Conchus

Ano, vím.
Doplňuji:
A víš, kolik jich v životě namaloval?