terry

Vítě, že má očko zlato? Posílám velkou gratulaci a díky za nekonečnou řadu odpovědí 🙂

Nejlepší odpověď
jmhad

v podstatě jde o to,zda to také někomu pomohlo.Já neuznávám jen honbu za body odpověďmi typu odkazující na internet či nic navysvětlující

Další odpovědi
quentos

taky gratulace :{)>

Damiana

Přidávám se a gratuluji též. 🙂

hanny 2

Velká gratulace i ode mne!!!

anonym

Děkuji Tobě Terry, děkuji Vám všem za blahopřání a všem ostatním za každičký bod, který mi dali (i za ty smazané, o které se tu „někdo“ s chutí postaral). Bez Vás všech bych tohoto úspěchu nedosáhla.
Děkuji Dr. Axlovi za jeho zastání.
Mou odměnou je kromě bodů také řada poděkování v e-mailech (ze staré verze) a z interní pošty (z verze nové). Děkuji i těmto lidem, kteří ocenili mé vědomosti a rady a dodali mi tak sílu jít dál.
Mám Vás ráda. Na Odpovědích.cz mi záleží, protože jsem tu našla dost báječných lidí. Děkuji Vám za to, že jste.

Drap

To byl ale fofr na výsluní.

anonym

Vítej v klubu zlatých, patříš k několika zdejším „rychlíkům“ (142 dnů od registrace).
Doufejme, že budeš stejně neúnavná i nadále a zůstaneš v partě „7 statečných“, co vyhlásili válku nejapnostem, balastu a planému chatování.
P.S. ad jmhad, máš-li problémy s počty, stačí prosté srovnání – skóre tvých užitečných odpovědí 64% versus ocko 90%. Čísla jsou snad jasná, ne? viz odkaz:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/19609

anonym

Gratuluji taktéž k získání zlatého místa na Odpovědích. 🙂

pusinka50

Též posílám gratulaci:)

venkovan

Tak teď dubl.

casey

Po nejake dobe se pripojim na odpovedi a hnedle koukam, ze ocko ma zlato, tak to se pridavam se ke gratulantum. Zlato si vybojovala pomerne rychle, tak doufam, ze nepolevis v aktivite

hanulka11

letí gratulace i ode mne
http://uloz.to/xttGgFD/­fialove-tulipany-jpg

snad se povedl vložit obrázek

Ar

Ocko , gratuluji a jen tak dál.

beer

Big Congratulation !! )))

bolak

A to víte že Fazzz je pokročilá? > http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/30535

A proč jí nikdo nepogratuloval hm? Je to proto že má její sestra mononukleózu nebo proč? PROČ? PROOČ!

Fazzz: tu máš abys nebyla škodná > http://www.you­tube.com/watch?v=Xy_9bx6­U8_0

fablen

ráda se připojuji s gratulací, kytičkou a flaštičkou

bolak

Dr.Axl: Myslím že sám moc dobře víš že skóre užitečných odpovědí má s užitečností jednotlivých odpovědí máloco společného.

(nenechte se rušit a zběsile klikejte dál)

anonym

ad terry, jsi sice všímavá, ale měla bys být méně zbrklá, čemuž přičítám tvůj překlep hned v 1. tučném slově v titulku. (protože tato písmena nejsou na klávesnici sousedící, muselas „ě“ zmačknout vědomě).

terry

Ujišťuji tě, že to vědomě nebylo. Písmenka sice nejou vedle sebe, ale šikmo pod sebou 🙂.
Těch překlepů tu je spousta a vzhledem k úpravám je již je nelze opravit, jak tomu bylo v minulosti.

anonym

Terry, já vím, že to je takto v pořádku a jsem ráída, že jsi mi přála jako první právě Ty.

anonym

ad jmhad, býváš korektnější, čím to, že ses náhle nechal strhnout ženskými emocemi (viz impulzivní překlep v posledním slůvku).
Určitě není náhodné, žes dostala jako jediný i dva zahořklé palce, které veškeré ostatní slušné odpovědi ostentativně a nepřejícně ignorovaly.

Sůwa

Dr Axl : tvoje reakce a srovnání „užitečných“ odpovědi s jmhad mne inspirovala k bližšímu prozkoumání věci a ejhle: jen na jediné stránce odpovědí kde jich je celkem 15 se objevuje palec od Dr.Axl 14×, někde jako jediné hodnocení. To pak bodíky a procenta naskakují…Co na to kodex? 😁

anonym

Víš, Sůwo, jestli to nebude tím, že kdyby bodík nedal, tak by třeba skončil bez večeře…

Sůwa

Může vás vůbec těšit ocenění bez vlastních zásluh? Zřejmě už mu všechny ostatní večeři odmítly, ale snažil se…Nadarmo se mu neříká Dr.Loudil.

anonym

Sůwo, a Vás těší, jak se tady prezentujete? Já své zásluhy mám a „někdo“ se dost snažil mne zdiskreditovat, pomlouvat, provokovat, nasazovat na mne. Nabízela jsem Vám opakovaně smír. Pokud něčemu nerozumíte, buďte, prosím, uvážlivější a nevynášejte předčasně soudy. Jak se komu říká, je jedna věc. Co kdo a jak dělá, věc druhá. Vše je JENOM o svědomí. Já s tím svým problém nemám. Neškodím, nepodváním, neubližuji. Pokud něco mažu, píšu autorovi zprávu a důvod. Nemám pocit, že moje zlato není poctivě zasloužené. Právě naopak, jsou tací, u kterých o poctivosti takového výsledku velmi pochybuji. Jmhad měl podobný dotaz klást u každého nově stříbrného a zlatého. Potom by to bylo fér. Bolak se svými podezřeními by si měl ověřit také více podkladů, než tu začal vynášet své soudy. V neposlední řadě jste se měla zamyslet nad svým rozhořčením Vy. Já na Vás nikdy neútočila a do Vašich zdravotních potíží se nestrefovala. Vy ste reagovala tak, jako bych Vás znala a neměla nic lepšího na práci, než Vás urážet. Nejsem taková. Křivdy si pamatuji, ale nemstím se. Ono dříve nebo později vyjde vždy pravda na povrch. A ona vyjde. I Vy budete muset pochopit, že jste se spletla.
A s tou večeří buďte klidná. Byl to samozřejmě vtip. Nepovažovala jsem Vaše myšlenkové pochody za natolik vážné, abych na ně ve vší vážnosti odpověděla. Není to neúctou, ale byla bych ráda, kdybyste už přestala vidět rudě, kdekoliv se objeví ocko.

Sůwa

Mnoho slov o ničem, jen jaksi přecházíte, že většinu bodu jste nezískala za své znalosti, ale dobodováním. To je bez diskuze…

anonym

Víte dobře, že nemáte pravdu. Zřejmě jsem si dovolila příliš, když jsem díky tomu, že jsem se na odpovědích bavila (což je dle kodexu mimochodem též smysl odpovědí a dovolila si nasadit tak rychlé tempo. Nebýt smazání cca 1 tisíce bodů díky jednomu nepřejícímu registrovanému, tomu, že jsem byla 6 týdnů u přítele a také díky tomu že přišla nová verze se změnou bodování. Byla bych ještě podstatně rychlejší. To Vám vadí?
Tak se začněte bavit taky a nebuďte tak zapšklá.
Možná to nebudeme mít povoleno na dlouho.
Víte, ještě jeden poznatek – člověk pokaždé vidí na druhých svoje vlastní chyby a prohřešky. Tak dejte s tím dobodováváním, dvojímy profily a jinými nesmysly pokoj. Ptala jsem se Vás hned zkraje, co Vás to vlastně žere. Otázku bych ráda zopakovala. Je to osobní, tak navrhuji interní poštu. Vyříkejme si konečně, co proti mně máte, já řeknu Vám, co vidím jako vadu na Vašem chování a možná konečně dojdeme k nějakému kompromisu. Máte snad dojem, že dělat tady divadlo, jak Vám ubližuji,zvyšuje Váš kredit? Ne, tohle nepomáhá ani jedné z nás. Teď je otázka, zda dokážete jednat natolik konstruktivně, abyste přestala hrát divadlo před ostatními registrovanými a postavila se tomu z očí do očí. Já se toho nebojím. Jak jste na tom Vy?

Sůwa

Tady naprosto chybí logika – já poukážu na konkrétní čísla, která prokazují podivné bodování Dr.Axla a vy začnete rozebírat můj charakter ( aspoň mám ten dojem, já to celé stejně nečtu ). Proč reagujete, když to podle vás není pravda?

anonym

Reaguji na nepodložené nařčení – na Vaše nařčení, protože pořád ještě doufám, že jednoho dne prostě ty svoje oči jednoduše otevřete. To je celé. Logika? Jakápak je na odpovědích.cz logika? Matematická, Vaše, adminova, bolakova, Annasina, Dr.Axla?
Sůwo, tady jsou jen pravidla, která se někdo sveřepě brání dodržovat nebo je dokonce porušuje. Když Vám tak vadí, že mi dává Axl body, tak mu to zakažte. Dělá to od začátku, co jsem se přihlásila. Mám mu jít za to rozbít počítač, nebo zlomit ruku?

bolak

Jakými podezřeními, jestli se mohu zeptat?

A zkus to prosímvás nějak shrnout do dvou vět, ať nemusím hledat pointu…

bolak

http://www.you­tube.com/watch?v=EM9pjck­uXG0

anonym

Bolaku, děkuji. Za toto bych Ti ráda palec dala. Chápu Tvou pichlavou ironii, ale jednou větou – je to od Tebe hezké gesto.
Kdyby šlo podbarvit odpovědi hudebním doprovodem, byla bych jednoznačně pro, aby to bylo právě touto melodií.

Buď tak hodný a až se zklidníš, chvíli přemýšlej. Jsi provokatér a otázky, které narušují pravidla a kodex jsou Ti tedy mazány. Pokud jsem Ti smazala otázku já, tak jsem Ti o tom napsala. Domníváš se, že je mi líno to u jiné nenapsat? Tak to se hluboce mýlíš. Já pro slovo daleko nechodím. Také se mi nelíbí, když tu „někdo“ maže jako smyslu zbavený a myslí si, že mi to unikne nebo nedojde. Jenže na rozdíl od Tebe, mně nikdo potom nenapíše, že něco smazal a proč.
Jsou zkrátka zbabělci, kteří umí manipulovat se slabšími povahami, zneužívají je a sami si ruce špiní málokdy. Otevřeně svůj názor neřeknou. Dělají to hezky „zpozabuku“, aby, když dojde na lámání chleba, byli hezky „zobliga“. Nejsi žádný hlupák a vím, že jednou pochopíš, že jsi naletěl.
Pokud Tobě maže někdo něco jiného, než právě rozpravu s Quentosem u otázky, na kterou jsi zapomněl pro diskutování odpovědět, potom hledej „viníka“ jinde. Na všechno opravdu nestačím. To víš, já „musím honit ty body“, když se mi ta „dobrá nátura“ postarala o to, že mi jich ubylo skoro tisíc.
Někdo zkrátka nesnáší konkurenci a nedokáže se vyrovnat s tím, že někdo může být rychlejší nebo úspěšnější. Někomu prostě chybí soutěživost a smysl pro fair play.
Kvůli tomu ale nebudu nesmyslně mazat všechno, co napíšeš. Já pro změnu čestnost a férovou hru beru jako podmínku toho, abychom tu mohli existovat. Nebo jsi nečetl, jak se ke zdejšímu dění postavil majitel stránek? Vyhradil si právo stránky deaktivovat. To je snad dost výmluvné stanovisko.

bolak

:) roztomilé