marci1

Víte, že Kramného uznala soudkyně vinným a dostal trest 28 let?

Nejlepší odpověď
chachar1922

Jo, četla jsem.
Nevím, je mi to tak nějak jedno. Pravdu se nikdo nedozví, ale byl mi nesympatický a něco mi říká, že to stejně provedl.
Přišel mi jako typ chlapa, že když nemůže mít manželku jen pro sebe, tak ji nebude mít nikdo a zabil ji i s dcerkou aby nemohla být jako svědek, nebo nevím. Celé je to divné.

Další odpovědi
fcoop

Kdyby to bylo za starých časů,kdy jsme ještě nebyli tak chápavě humánní,dostal by špagát.
Když bude hodný chlapeček,neodsedí si to celé.

anonym

Dlouhodobě linčovaný mučedník jako Kájínek, teda já mu nevěřila už od začátku.

Lamalam

Nevím.

jirka F

Jo četl jsem o tom myslím že to asi určitě provedl nikdo jiný tam prý nebyl tak asi on už od začátku vyšetřování případu jsem si myslel že to byl on.